Wpis z mikrobloga

@1788: Kiedyś to Barn Burger, ale dawno nie byłem. Krowarzywa też jest niezła, jak kolega wyżej pisał, warto spróbować - coś innego. ;)

Na pewno nie Bobby.
I co najlepsze według Ciebie?


@r3v: W zasadzie większość z powyższych mi smakowała. Jeśli miałbym komuś polecić, to:
- Barn
- Między bułkami (aczkolwiek byłem tylko raz, pozostałe sprawdzone wielokrotnie)
- Westburger
- Aioli (podwójny w promocji w poniedziałki - normalnie chyba 40 PLN)

Dodatkowo warto wiedzieć, że:
- w TGI burgery może bez rewelacji, za to sosik Jack Daniel's spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- w
@r3v: Jeszcze uzupełniając (nie zdążyłem edytować komentarza):
przereklamowany jest wg mnie Bobby oraz Warburger i Burger Bar, ale w tych dwóch ostatnich same burgery mi smakują, tylko nie odpowiada mi ich wielkość - bodajże tylko 150g wołowiny, a dodatkowa porcja chyba 10 PLN... Śmieszne, biorąc pod uwagę, że ceny jak u konkurencji.
A może tak pora spróbować porządnej kanapki np w Pogromach Meatów? :)


@krolik_wie_lepiej: Dobrze, że przypomniałeś, bo od dawna mam to na liście do odwiedzenia :) Ostatnio spróbowałem Kiełbę w gębie i to w sumie też ciekawe miejsce.
@1788: W "Bydło i Powidło" jadłem dość dobrego, z wymienionych przez ciebie jadłem też w "Barn Burger" i "Między bułkami", w "Bydło i Powidło" był najlepszy. Mimo wszystko jednak - żeberka z pieczonymi ziemniakami i sosem chrzanowym w "Starym Domu" biją na głowę te wszystkie burgery.
@1788: pogromcy są ekstra, idź koniecznie. :) ja tam barn póki co lubię, ale ostatnio w raju w niebie kumpel zamówił burgera i smakowało. to tak jakbyś miał ochotę na nieco egzotyczną wersję - tam podają z jajkiem sadzonym na kokosowym ryżu.