Wpis z mikrobloga

Mircy, popełniłem mały test kamery #xiaoyi Dash Camera znaną również jako #xiaomi DVR
Ogólnie to wypadłą bardzo dobrze, YT zepsuł jakość ale w komputerze wygląda lepiej.
Nie polecam systemu wspomagania kierowcy, co chwile mi gadał po Chińsku że jest auto przede mną, co nie jest niczym nadzwyczajnym w korku. Czasami tylko łapał jak przejechałem po linii. Rozprasza w trakcie jazdy więc go wyłączyłem.
Niestety w tej wersji nie da się już ustawić jeżyka Angielskiego ale wystarczy pobrać apkę, połączyć się przez WiFi i można wszystko z jej poziomu ustawić, apka jest po angielsku. Po pierwszym dniu jestem zadowolony, czekam na upały żeby przetestować czy nadal traci ostrość w gorące dni.
Nagrywam w 1080p i 60 FPS.

#itemyzchin #aliexpress
MichalQ20 - Mircy, popełniłem mały test kamery #XiaoYi Dash Camera znaną również jako...
  • 35
  • Odpowiedz
@ADHD500: Nie da się, kiedyś wystarczyło magicznie zmienić SN a teraz w nowszej wersji to już nie działa. Język mi nie przeszkadza, raz wszystko ustawiłem i teraz śmiga.
  • Odpowiedz
@ADHD500: Nie planuje jej sprzedawać bo w sumie po co, w tej cenie (71zł) nie znajdę nic lepszego.
@widmo82: Planuje jeszcze kupić uchwyt na szybę bo coś czuje że ten po wpływem słońca się odklei. Żałuje teraz że nie dogadałem się z Chińczykiem i nie kupiłem od razu wszystkiego.
  • Odpowiedz