Wpis z mikrobloga

Tak jak normalnie niezbyt się udzielam tak teraz nie mogę XD
Śmiejecie się z polaczkowatych Januszy i Grażyn, zawistnych #polak co sąsiedzie hehe nie odpala passerati hehe, a sami macie taki ból dupy, że słychać w San Escobar. Dodaje se taki @feuer ładne obrazki; a to jakiś szpiczasty wieżowiec w Kłala Lumpur, a to jakaś pannica, a to jakiś gruby, a później chudy no i w zasadzie ciężko było znaleźć do czego się przyczepić oprócz tego, że szuka atencji.
AŻ TU NAGLE!
Kolejny wpis Fojera i w komentarzach ktoś go dissuje. Ale nie, nie!!! TO NIE BYLE KTO! TO ZIELONKA!!!! Proszę Państwa, zielonka, podkreślam ZIELONKA, zdissowała fojera! HAAH, ALE HECA!!! Taki niby bogaty programista-podrywaka, a jakaś zielonka go nieźle pocisnęła. W tym momencie hejkery dostają siódmego orgazmu, bo uwaga, uwaga!! Fojer usuwa wpis!! ALEE GO ZAŁATWILIM CHŁOPAKI XDDD To nasz moment panowie, to moment, aby go wykończyć.
No i się zaczyna ##!$%@?.
Programista? Gówno on umi, tylko PHP edytuje i to jeszcze słabo hehe
Atencjusz szuka poklasku, bo jest nikim hehe
Rucha jakieś azjatki? Tam ruchanie jest łatwiejsze niż chodzenie, pewnie nowa wenera co tydzień hehehe
Co fajnego w tej Azji? Ja tam też mogę jechac na Ukrainę i sobie żyć hehe
Uważaj fojer, bo jesteś PERSONA NON GRATA hehe

Dobra, już pocisnąłem fojerowi, czas na kolejny wPIS #polityka, #zalesie o tym jak od 6 lat wegetuję, bo #depresja albo Mirki #pomocy bo mam już 26 lat i nie wiem czy czekać czy iść zaruchać po raz pierwszy na #roksa.

Na Wykopie tak mocno działa "instynkt grupowy", że tego się nie da pojąć. Duża część osób chce się wpasować w obowiązujący trend i też być "fajna" jak większość. #solgaz był fajny, śmieszkował, dawał kubeczki i breloczki to był fajny. Nagle odkryliście jakieś (stare) gorsze/błędne strony marketingu i oezuuuuuu co za złodzieje!!!! Myśleliście, że oni tu sobie siedzą tylko po to, żeby hehe pomirkować ze śmieszkami?
@feuer dodawał jakieś wpisy i obrazki (bo jak to mówicie: to w końcu mikroblog i każdy może dodawać co chce) i było wszystko ok, aż tu nagle okazja do zmieszania kogoś z błotem - TO #!$%@? MU A CO TAM, KAŻDY #!$%@? TO I JA. I nagle się okazało, że wszystko co robi jest ble, nudne, bez sensu i w ogóle takie PHP to ja edytuje codziennie dla zabawy.

No nigdy mnie tak mirko nie zniesmaczyło jak ostatnio.

#afera ##!$%@? #feuernaemigracji #feuernabali #feuerwmalezji
  • 6