Wpis z mikrobloga

@ChomiczaKrolowa twoje pytanie trochę przypomina pytanie typu "jaki jest przepis na sukces?" albo "który samochód jest najbardziej komfortowy? " - dla każdego to inaczej wygląda i inaczej (trochę) się odbywa .

szukasz gotowej recepty , chcesz "ściągnąć " jak na kartkówce i być happy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na szczęście trzeba sobie zapracować a czasem #!$%@?ć, a potem go pielęgnować
@ChomiczaKrolowa: naprawdę. była to moja pierwsza, co może najlepiej nie będzie tu odebrane, ale po miesiącu znajomości stwierdziłem, że w sumie fajnie było by już tak być razem na zawsze. Były wzloty i upadki, sprzeczki i kłótnie, ale sposób w jaki się dogadywaliśmy i wspólny punkt patrzenia na pewne istotne dla nas sprawy doprowadziły nas do wniosku, że jest bardzo dobrze. No i jest :)
@ChomiczaKrolowa to był jedyny facet przy którym czułam się komfortowo - nie musiałam w żadnej sytuacji udawać, że jestem inna niż naprawdę jestem.
Dodatkowo w żaden sposób mnie nie ograniczał, a chciał żebym rozwijała się na każdej płaszczyźnie - czy towarzyskiej czy zawodowej.
No i żadne jego zachowanie nigdy nie sprawiło ze czułam wstyd i zazenowanie.
To była baza. Ale żeby było szczęśliwie to musimy mocno nad tym pracować, bo łatwo przychodzi
wydarzeń


@zolwixx: Fajnie cos takiego przeczytać. Jestem ze swoim różowym już rok i oboje jesteśmy w pierwszym związku w życiu (22lvl,oboje pierwsi partnerzy seksualni). Układa nam sie cudowanie ale mam czasem myśli,o czym z nią tez rozmawiałem,co bedzie z czasem,czy nie bedzie nam doskwierać ciekawość jak to by było z kimś innym (i nie chodzi mi tylko o seks).
Ale wierzymy oboje ze możliwe jest bycie razem do konca życia wbrew