Wpis z mikrobloga

Co się stało z Włodkiem Markowiczem? Po rozstaniu się z projektem Lekko Stronniczych, jego solowy kanał zapowiadał się na najlepszą rzecz na polskim youtube. Fajne, sentymentalno-wspominkowe materiały o technologiach, grach, świetny materiał z wyjazdu do Gruzji. Umiał uchwycić emocje w formie wideo, ładnie to wyglądało, przyjemnie się oglądało.

Wszystko popsuło się 8 miesięcy temu, kiedy wypuścił słynne Kropki. Zaznajomieni z polskim youtube wiedzą o co chodzi, sprawa była szeroko komentowana. Film zrobiony chyba z inspiracji Stevem Jobsem, w zasadzie bez treści, klasyczny pseudofilozoficzny bełkot. Na 8 długich miesięcy Włodek zniknął z youtube. Dzisiaj wrócił.

12 minut siedzenia i gadania do kamery o dwóch światach, materialnym i duchowym. Jak ktoś dobrze zauważył w komentarzach- odkrywanie filozofii św. Augustyna. Co się stało z tym gościem? Taki potencjał zmarnowany na domorosłe filozofowanie. Co poszło nie tak?

#polskiyoutube #wlodekmarkowicz #lekkostronniczy #filozofia
NieBojeSieMinusow - Co się stało z Włodkiem Markowiczem? Po rozstaniu się z projektem...

źródło: comment_1XMzhZVjezBQwvnJDEVLtrc2VWtlcRNv.jpg

Pobierz
  • 38
@z--x: też wolałem początek solowego kanały Włodka niż cokolwiek od Gonciarza

@donOGR: to dosyć słabo, do książki mnie bynajmniej nie zachęcił

@Bergkamp: dodałem link

@MiltonSquire: i na czym ten eksperyment polega? nie ma (albo ja nie znam) kanału o filozofii na polskim youtube, chętnie bym taki oglądał, ale Włodek na filozofii się nie zna i zwyczajnie mówi to co mu przychodzi do głowy. ani to odkrywcze, ani ciekawe
@NieBojeSieMinusow: @Bergkamp: byłem w Gruzji i przejeżdżałem przez Udabno. To wcale nie są dwa domy na krzyż, wieś leży na trasie do jednego z najbardziej znanych zabytków Gruzji - Dawit Garedża. Właściciel tego hotelu w rzeczywistości bez kamer jest całkiem inny. Rozlicza z każdej lampki wina, kawalka ciasta którym poczęstuje. Daleko mu do gościnności gruzińskiej. Dodatkowo jeśli każdemu będą latali z kilkoma kamerami przed twarzą, to prawdziwego zachowania Gruzinów nie
@NieBojeSieMinusow: nic nie mów :( mam żal i ból dupy. Flashback był najlepszą rzeczą co spotkało rodzimy youtube. A to jego filozofowanie, nie mogę tego słuchać i nie poznaje gościa, którego śledzę od 6 odcinka LS.