Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, to nawet nie było pół roku temu. Znalazłem to gówno:
http://www.wykop.pl/wpis/20274791/przez-to-cale-gadanie-o-przegryw-stracilam-caly-sz/

przez to całe gadanie o #przegryw straciłam cały szacunek do swoich rodziców. czuję się z tym podle bo wiem ile serca i ciepła włożyli we mnie ale ja nie umiem już patrzeć na nich inaczej niż przez pryzmat tego co zdobyli i osiągnęli w swoim 50+ życiu. boli mnie to jak cholera bo jeszcze pamiętam moje wyobrażenie o nich
o co chodzi z telefonem na karte? xD


@Clefairy: Chodzi o grupę ludzi, którzy wiecznie na tej karcie nic nie mają i unikają oddzwaniania i odpisywania, w gimnazjum to było normalne, bo się nie zarabiało na własną rękę, w dorosłości to już raczej bieda, zwykle finansowa, czasami umysłowa.
mają tel na kartę (w XXI w. xd).


@skinrunner: abonament 80 zł miesięcznie i jakaś gówno oferta telefonów, mooże za złotóweczkę się dorwie Samsunga Galaxy XYZalenieS 3 pierwiastki z 2 slim neo V, z androidem 2.2 i już zapowiedzianym upgradem do 2.3!

To samo na kartę mam za 25 zł miesięcznie. A przepraszam, nie to samo. Mam 3x więcej internetu (6 GB zamiast 2 GB). I dlatego przeszedłem z przepłacanego abonamentu