Wpis z mikrobloga

@Movet: ja próbowałem sam na gitarze i coś tam po roku potrafiłem zagrać jakieś covery ale w końcu zrezygnowałem, nauka na instrumencie wymaga wiele cierpliwości, której mi brakowało. Myślę, że warto spróbować - jest dużo tutoriali na youtube, ja właśnie z nich się uczyłem
  • Odpowiedz
@Movet: nie słuchaj kolegi. Da radę i ze skrzypcami - mam koleżankę co się sama nauczyła. Wiadomo, nie będzie grać w orkiestrze symfonicznej, ale coś tam zagrać umie. Z tym, że nie marnuj czasu jak nie masz talentu muzycznego i słoń Ci nadepnął na ucho, jak mi :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cynamonowa wiesz, nie przekonam się, jak nie spróbuję. A co do słuchu, na rytmice w przedszkolu zawsze byłem dobry( ͡° ͜ʖ ͡°), no i tańczyłem i śpiewałem w chórze za gowniaka
  • Odpowiedz
@Movet: Jak się odpowiednio mocno chce to naprawdę można ogarnąć wiele rzeczy. Gitarę luźniutko ogarniesz przy chęciach, skrzypce wymagają dobrego słuchu i masy treningu ale też można ogarnąć
  • Odpowiedz
@Movet:

Wielu gitarzystów to samouki. Ja nadal ucze się sam i jest mi z tym dobrze. W internecie jest masa kompetentnych ludzi od których można się wiele nauczyć. Jedyne czego ci trzeba to w miarę dobry instrument na start, dobrze rozpisany plan ćwiczeń, cierpliwość i mnóstwo czasu.
  • Odpowiedz