Wpis z mikrobloga

@noitakto: Za 14k to już możesz składać według swoich fanaberii. Ale na oko i7, 32gb ddr4 i 2x1080. W 10k się powinieneś zmieścić, a za pozostałe 4 to 2 monitory.
@noitakto: Tu już masz pole do manewrowania. Ja bym brał 1080 od MSI i 7700k. Reszta zależy od fantazji. Jak masz 10k na samą puchę wywalić, to daje Ci możliwość kombinowania. Szczerze to ciężko coś doradzić w takiej kwocie, bo nigdy tak daleko z budżetem się nie zapuszczałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franaa: to może spróbuj (jak masz czas i kochasz hehe wyzwania) w tej albo w mniejszej... Jakby się dało w mniejszej, to będę szczęśliwy. Dzieciom będę mógł nakupić cytrusów i w ogóle...
@noitakto: Są tu bardziej kompetentni ludzie ode mnie. Ja to tylko tak amatorsko się interesuję. Nie doradzę Ci dobrego mobo, pamięci czy zasilacza bo się zwyczajnie nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noitakto Jeszcze weź pod uwagę kupno tego nowego monitira od NECa z przeznaczeniem do stacji roboczych, bo słyszałem głosy, że to wygodniejsze rozwiązanie od 2 monitorów, a cena koło 3k.
@franaa: hmmm, tak się zastanwiam - mając dwa monitory masz jednak trochę większą mobilność. Ale to dywagacje, które możemy długo ciągnąć. NIemniej, patent zajebisty.