Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk i okolic, gdzie warto zamieszkać? Szukam cichej i spokojnej okolicy, takiej, gdzie nie będę się bała wracać wieczorem z pracy, dobrze skomunikowanej, fajnie gdyby za oknem było trochę zieleni. Może macie jakieś doświadczenie z tutejszymi deweloperami, kogoś polecacie? W jaki sposób szukaliście mieszkania-ogłoszenia, pośrednictwo, targi mieszkaniowe? #trojmiasto
  • 24
@Chicane: jeśli do września niczego nie kupię-muszę szukać czegoś na wynajem. Budżet do 320-350 tys w zależności od oferty. Póki co celuję w Żabiankę,Oliwę, ale tam cieżko coś znaleźć. Może są inne okolice warte zainteresowania
@Pyramidonek W takim razie probuj szukac na zabiance i na przymorzu w okolicach ergo. Jezeli mialabys samochod to wtedy polecam okolice jasien, szadolki no i orunia gorna. Bardzo fajne ciche osiedla oddalone od centrum.
@Pyramidonek: Zdecydowanie morena, porobili drogi, tramwaje, PKM, jest sporo sklepów w okolicy, blisko na obwodnicę jak i do centrum. Sporo nowych inwestycji, wystarczy poszukać na mapach inwestycji, co do deweloperów to DM Invest nie polecam, o reszcie nic strasznego nie słyszałem. Mieszkań koło 300k myślę, że trochę się znajdzie
@Pyramidonek Oliwa przy cmentarzu, polecam gorąco. Blisko do pętli, zaraz obok park krajobrazowy i na uboczu. Z niektórych pięter nawet widać morze, przy dobrej pogodzie nawet Hel ;) zabianka nie jest zła, ale już trochę więcej meneli i dresow tam spotkasz
@Pyramidonek: pytanie jeszcze jak duże ma to być mieszkanie, czy bierzesz pod uwagę bawienie się z remontem, wykończeniem. Z tego co wiem w sobotę i niedzielę są targi mieszkaniowe w ergo arenie. Generalnie morena wygląda na całkiem ciekawą opcję (PKM tramwaj). Poza tym może @kemot1988 się dorzuci i kupicie coś razem z widokiem na wschodzące słońce ( ͡ ͜ʖ ͡)