Wpis z mikrobloga

Kisnę niemiłosiernie z tych wszystkich biegaczy, którzy dla zdrowia.. PODKREŚLAM DLA ZDROWIA!!!11! biegają w maratonach miejskich.

Zawsze mnie wnerwiało kiedy blokowali pół miasta i nie mogłem nawet wyjechać ze swojego osiedla bo banda śmiesznych ludzi w kolorowych spodenkach i koszulkach musiała przedreptać najważniejsze komunikacyjnie ulice.

Ale teraz w sumie jestem im wdzięczny, że z każdym takim maraton wciągali do swoich płuc hektolitry benzopirenów przez co mogłem oddychać czystszym powietrzem ( )

#maraton #bieganie #smog #ekologia #poznan
aszkemason_adamazy - Kisnę niemiłosiernie z tych wszystkich biegaczy, którzy dla zdro...

źródło: comment_QJXCjPvKRtkwkkTiGVtwD9d5T25SYZqS.jpg

Pobierz
  • 28
@Messix: @WelcomeToGunShow: @aszkemason_adamazy: @quiksilver: @ajuto00: @nero22: @kryszaldo:

Jest NIEDZIELA powtarzam #!$%@? NIE-DZIE-LA . Ja muszę akurat w dzień maratonu z "horom curkom" pilnie do przychodni pojechać a potem do pracy i na zakupy a tu PÓŁ MIASTA ZABLOKOWANE. JA MUSZĘ TERAZ JECHAĆ A CAŁE MIASTO SPARALIŻOWANE. CAŁEEEEEEEEEEE.
PO LASACH SE #!$%@? BIEGAJCIE BO JA NIE LUBIE PATRZEĆ JAK KTOŚ JEST BARDZIEJ SPRAWNY ODE MNIE

A
@Messix: @paramedic44: Miałem sytuację, że w niedzielę musiałem zjawić się w pracy, zaś trasa maratonu przebiegała tak, że nie mogłem wyjść z osiedla gdyż było okrążone przez trasę biegu. I co w takim wypadku da mi wcześniejsza informacja, że maraton się odbędzie?

Maratony w mieście to prostu kolejna głupia moda, która przyjęła się wśród klasy średniej i wiara biega "bo inni biegają". Skoro nie robi się tego dla zdrowia, dla