Wpis z mikrobloga

Ludzkie #!$%@?ństwo nie zna granic.

Aż się musiałem przejść ze złości i zażenowania.

Pętla autobusowa, Warszawa - Wilanowska. Linia 218, zaraz odjeżdża.

Dziewczyna biegnie do autobusu, kierowca trzyma jeszcze przez chwilę drzwi.

Po co? Żeby jej, #!$%@?, zamknąć przed nosem (niemal jej tymi drzwiami nie przytrzaskując) i odjechać.

Obyś spłonął w piekle, #!$%@?.

A potem wielkie zdziwienie, dlaczego ludzie nie chcą jeździć autobusami i Warszawa jest zakorkowana... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #mza #komunikacjamiejska ##!$%@?
Mr--A-Veed - Ludzkie #!$%@?ństwo nie zna granic.

Aż się musiałem przejść ze złości i...

źródło: comment_ZQkXSICGDLwG2R22cze73Zcm9VUy12JX.jpg

Pobierz
  • 20
@Mr--A-Veed: Raz byłem świadkiem podobnej sytuacji, ale jednak innej...
Para stała na przystanku i palili. Podjechał autobus (w nim ja - oczywiście jako pasażer). Ludzie weszli, a ta para powolutku podchodzi do autobusu, noga na stopień i jeszcze dopalają... Kierowca poczekał z 20 sekund, a gdy wyrzucili kiepy on zamknął drzwi (koleś zdążył wziąć nogę) i odjechaliśmy bez nich. Aż chciało się bić brawo kierowcy :)
@Mr--A-Veed: na przystanku jeszcze rozumiem bo wtedy kierowca patrzy w drugie lusterko włączając się do ruchu ale na pętli to czyste #!$%@?ństwo.

Na dobrą sprawę mógłbyś dojechać kierowcę jeśli pamiętasz godzinę o której to się wydarzyło. Powinni mieć informację który kierowca akurat wtedy wyruszał w trasę.
@Mr--A-Veed skarge na to, ze trzyma sie rozkladu? On nie moze otwierac drzwi kiedy chce, wg tego licza mu punktualnosc. Tu 15 sekund, tam 40, potem kaskada czerwonych i na dalszych przystankach mozna sobie rozklad w buty wlozyc.
@kawazrana: No - na pewno się rozkładu trzyma drażniąc się z biegnącym pasażerem.

Przecież tak samo "odszedł od rozkładu" czekając na pasażera, żeby mu zamknąć przed nosem drzwi, jakby odszedł od rozkładu czekając, żeby go wpuścić do autobusu.

Obie sytuacje zajęłyby dokładnie tyle samo czasu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mr--A-Veed rownie dobrze mogl trzymac drzwi tak dlugo jak tylko mogl, a ze to sie zbieglo ze zblizaniem sie tej dziewczyny? Trudno. Tez nieraz mialam taka sytuacje, ale nigdy sie nie wpienialam. Za to na auto us, ktory nie trzyma sie rozkladu juz bardziej.