Wpis z mikrobloga

@Jason_Voorhees: ale z której polskiej dystrybucji: oficjalnej ABC Data, czy nieoficjalnej CK Mediator? Telefony z tej drugiej są dużo tańsze, ale np. opinie o ich serwisie są mocno średnie, że tak powiem. Jaki w ogóle telefon chcesz kupić?
  • Odpowiedz
@Jason_Voorhees: mi.com/pl polecam tam szukać sklepów. Jak z Allegro to tylko z oficjalnego prowadzonego przez Allegro.
Ostatnio xiaomi był w promocji w Carrefourze.
Dla mnie 2/16 to jest za mało i jak na dzisiejsze czasy, tego co potrzebuje taki spaczat czy messenger to minimum 3/32
  • Odpowiedz
@GaryPayton20: Do 900 zł, tylko że nie chcę kupować 3/32 jeśli nie jest to konieczne do normalnego działania telefonu i aplikacji. Chyba, że różnica cenowa między 3/32 a 2/16 nie będzie taka duża, ale wątpię.

Rozmiar note 3 może być.
  • Odpowiedz
@GaryPayton20: Dzięki za odpowiedź.

Wow, masz rację, przy tej różnicy cenowej to lepiej dopłacić, tylko że ja czegoś nie rozumiem.

Dlaczego w xkom ten tel. konszuje 1 299 zł, a w tym Twoim tylko 899 zł?
http://www.x-kom.pl/p/331541-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-3-32gb-dual-sim-lte-dark-grey.html

Dlaczego w sklepach typu xkom, sferis, morele itp. te telefony są o wiele droższe?

Autentycznie nie wiem, bo się nie znam na tym w ogóle, dziwne się to wydaje.
  • Odpowiedz
@Jason_Voorhees: Ja mam 2/16 i może i ramu wystarcza, z lekkimi przycięciami wszystko działa ale brakuje pamięci bo 16 GB to mało gdzie samo spotyfy u mnie ma kilka giga i nie da się przenieść na kartę pamięci.
  • Odpowiedz
@Jason_Voorhees: hej, ja teściowej teraz kupowałem redmi4prime 3/32 z allegro. Mam tam roczną gwarancję od sklepu (mieści się w Warszawie) i całość z dostawą wyniosła mnie 781 PLN. Zostanie Ci z tych 9 stówek jeszcze na szkło hartowane i etui. Za pierwsze dałem 22 PLN a za drugie 56 PLN.
Jeżeli stać Cie (a stać widzę) to brałbym tel o model wyższy, czyli zamiast Redmi 3 brałbym 4 + nie skupiałbym
  • Odpowiedz
@Guilty: Wiele przydatnych informacji, dzięki. Gdybym coś więcej wiedział na temat smartfonów i xiaomi to może wziąłbym ten redmi 4, ale pewniejszy, bezpieczniejszy i bardziej - dla mnie - ogarnięty mam redmi pro 3.

A z tego co wiem, to premiery jeszcze chyba nie miał w Polsce, tylko w Indiach chyba?

O tych 14 dniach będę pamiętał, bo to wydaje się użyteczne.
  • Odpowiedz