Wpis z mikrobloga

Przed odebraniem kluczy do mieszkania w Ułan Bator dręczyła mnie jedna myśl. Czy będzie? A jeśli nie, czy da się go jakoś załatwić? A może sam mógłbym kupić jeden na bazarze i zawiesić? Bez tego mój pobyt w Mongolii będzie jak sandały bez skarpet, jak publiczny przetarg bez łapówy, jak tatar bez wódki - niekompletny.

Po przekroczeniu progu odetchnąłem jednak z ulgą. Był. Element wystroju przeczący prawom grawitacji. Do dziś wzbudzający uznanie, boski wynalazek rosyjskich naukowców, niczym statek kosmiczny z filmu Arrival, szyderczo śmiejący się w twarz powszechnie znanym prawom fizyki. Twierdzenie Fermata, hipoteza Poincarégo - dziecięce układanki. Geniusz.

#wanderlust - tag z moich podróżniczych tułaczek.

#podroze #fizyka #mongolia #design #wnetrza #heheszki
Dwadziesciajeden - Przed odebraniem kluczy do mieszkania w Ułan Bator dręczyła mnie j...

źródło: comment_K2ogcNYhhtrzJSaCpALSA5r8Tp8aCBPf.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
co to za plecak


@gnuthomson: @support: @jamaall: @shz: @Lotczyk: ten na zdjęciu to akurat Deuter mojej współtowarzyszki, model (chyba) Aircontact Pro SL 55 + 15 l. I fakt, bardzo wygodny i wytrzymały, szczególnie dla kobiet (ma ładną kolorystykę).

Ja natomiast prawie od początku jeżdżę z McKinleyem Kathmandu 55+10 (nie wiem czy jeszcze je produkują), też bardzo chwalę (chociaż już ten Deuter widać, że jest dużo nowocześniejszy), kilkadziesiąt
  • Odpowiedz
@Pjongjanska_ferma_zolwi: Całkiem realna sprawa. Zamiast tylko marzyć, zrób konkretny plan. Jakiś czas temu było coś o kolei transsyberyjskiej, że bilety to 840 zeta. Bilety do Chin widziałem za 1700 z hakiem, ale to było w 2 strony. Do tego wiza do Rosji (płaciłem chyba 240 ale to było jakiś czas temu, teraz nie wiem). Zrób sobie taki szczery budżet, zobacz ile masz, ile Ci brakuje i kiedy chcesz ruszyć. Potem rusz
gnuthomson - @Pjongjanskafermazolwi: Całkiem realna sprawa. Zamiast tylko marzyć, zró...

źródło: comment_e7ss9QA41W0OwQ9RnbJG23qxNgS36bOy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz