Wpis z mikrobloga

@parasituss: dokladne. Przynajmniej nie moze zginac ten sprzet, ale i tak szpitale go redystrybuja. U mnie pacjenci sa nieczulani na sprzecie wosp, a dzieci sie tam nie operuje. Sprzet z czasow kiedy nie byli seniorzy podlaczeni do akcji
@takitu001: to jeszcze nie koniec bo szpital musi płacić za obsługę i serwis. WOŚP to jest świetny i legalny biznes. To tak jakbym był deweloperem założył fundację zebrał 60mil od ludzi na samotne matki, wybudował apartamentowiec za 50milionów, który normalnie by kosztował 20 i wynajmował na koszt państwa mieszkania samotnym matkom. A i oczywiście, raz w roku w czasie największych mrozów zapraszałbym dzieciaki z całej Polski żeby budowę posprzątały.
@zcaalock: Pewnie, bo to powinno być tak, że jak dają sprzęt, to i obsługę, eksploatację i serwisowanie (niespodzianka, urządzenia się psują) przez 100 lat powinni robić za darmo, bo inaczej to w tyłek niech se wsadzą. Jak mi ktoś kiedyś chciał dać passata, to nie chciałem, bo musiałbym paliwo kupować i części. Nie, jakem Janusz - nikt mnie tak nie wydyma!

@zcaalock: O #!$%@? jakie pogwałcenie myślenia w Twoim wykonaniu. No tak, w proponuje żeby w pszyszlym roku WOŚP zrobił zbiórke specjalistów do obslugi sprzetu, bo szpitale przeciez nie musza ich zatrudniać. Każdy kto ma w domu nipotrzebnego technika obsługi stacji dializ lub technika obslugi pompy sercowej niech wrzuci do skarbonki! Po co ma sie komuś specjalista walać po domu! To tylko jeden specjalista do obsługi a może uratować życie!
Za dwa
@zcaalock: aha. Złoty Melon nie jest i nigdy nie był spółką Owsiaka ani jego rodziny. Został założony przez WOŚP i cały zysk z działalności idzie na WOŚP. Mrówka Cała od dłuższego czasu nie prowadzi działalności, a wykonała dla WOŚP dosłownie kilka zleceń na zasadach rynkowych. Jasna Sprawa to jednoosobowa działalność Owsiaka, nie ma ni wspólnego z WOŚP, nigdy nic nie robiła dla Fundacji, nie ma z nią żadnych związków, Owsiak w
@Wotto: a to ciekawe co piszesz, tutaj masz fragment wyroku sądu w złotoryju w którym jak byk stoi że Owsiak jest tam prezesem:

"Zastrzeżenia budziły, w świetle późniejszego zachowania Jerzego Owsiaka jako prezesa fundacji i spółki ,,Złoty Melon”, deklaracje o woli udostępnienia sądowi wszelkiej żądanej przez sąd dokumentacji tych podmiotów (w zakresie punktu I zarządzeń z kart 769 i 770). Jest to szczególnie zadziwiające, gdy spojrzy się na oświadczenia Jerzego Owsiaka,