Wpis z mikrobloga

  • 1
@ethics nie trafiłeś, bo nie mam ani jednego sprzętu od Apple. Ale pracuje na nim i w porównaniu do macos Windows i Linux to dno i metr mulu.
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: no to wgraj na swojego Iphona film z komputera i wyświetl go na TV w salonie. Nie zrobisz tego no chyba, że zapłacisz w jakimś AppStorze czy innym Itunes to może ci pozwolą obejrzeć film.
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: po to bo masz na karcie SD pare filmów i chcesz pokazać rodzinie. Zapomnij na ajfonie. Tam nawet tej party SD nie wsadzisz bo Apple musi zarobić i ci nie pozwoli kupić swojej karty tylko musisz dać 1000zł więcej za telefon.
  • Odpowiedz
@ethics: A to też mogę bezprzewodowo bezpośrednio na projektor/tv jak to jest film na telefonie. Jak to jest z kamery to mogę bezpośrednio z maca też bezprzewodowo puścić. Nie widzę Twojego problemu szczerze, ten dongle od google nijak się nie umywa do jakości streamu z Apple TV. Testowałem. Być może są inne rozwiązania ale ten chromebox czy jakoś tak to gówno. Nie da się na tym gry odpalić, tnie jak nie
  • Odpowiedz
@Zaszczyk: Mam podpięte Apple TV pod projektor po hdmi. Takie pudełeczko. Kosztuje grosze i zajmuje niewiele miejsca. Tym sposobem mogę bezprzewodowo podpiąć dowolną rzecz z hdmi. Polecam, nie widziałem nic lepszego bezprzewodowo (a jeżeli jest coś lepszego to proszę o info, chętnie się zainteresuję).
  • Odpowiedz
@ethics: Możesz za darmo podpiąć się pod dowolny TV i projektor bezprzewodowo? :) w jakości, która pozwala na odpalenie bezprzewodowo jakiejś gry? To bardzo ciekawe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie słyszałem o takim rozwiązaniu za darmo, bez żadnego dodatkowego urządzenia. Bzdury opowiadasz kolego. Żeby podpiąć urządzenie google potrzebujesz kupić chromebox, który byłby niezły gdyby... działał. Niestety dla mnie delay jest nie do zaakceptowania. Nie da się tego
  • Odpowiedz
@ethics: No o tym mówię, wszystko co testowałem odpada. Zbyt duży delay, spróbuj na tym grać. Nie da się. Tylko Apple TV jest w stanie trzymać jako taki poziom. To o czym piszesz nadaje się co najwyżej na pokaz slajdów.
  • Odpowiedz
@Wight: Puścić obraz z deleyem to potrafi sokowirówka. Chodzi o jakość, którą się da używać, żebym np. mógł z tego korzystać live jako drugiego monitora i żebym nie czuł różnicy w delayu. Jesteś w stanie osiągnąć coś takiego przez MiraCasty/ChromeCasty? To co widziałem i testowałem to po prostu pokaz slajdów albo stream video z deleyem. Nie wiem jak Ty, ale mnie #!$%@? zwyczajnie, że moje polecenia są wykonywane z opóźnieniem (nawet
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: @hasztag_andrzej: @Strus: Panowie nie wytłumaczycie mu @ethics że komuś odpowiada coś innego. To jest typ człowieka który wyzywa ludzi od idiotów za odmienne gusta

- słuchasz metalu - tylko idioci słuchają metalu, prawdziwa muzyka to tylko rock
- jeździsz francuzem - tylko idioci jeżdżą francuzami, solidne niemieckie auta są jedynie dobre
- jadasz w restauracji pizze - tylko idioci jedzą w restauracjach za 5x tyle co można zrobić
  • Odpowiedz
@murgal: @Wight: wypisz wymaluj komentarze po tym, jak Apple jako jedni z pierwszych (jeśli nie pierwsi) wprowadzili oryginalny port USB. powiedziałbym, że rynek się raczej dostosował ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak zrobi tym razem, oby jak najszybciej.

Trochę to przykre jak ta firma ludzi w konia robi. Nie neguję stabilnego działania systemu ze względu na zamknięta architekturę ale akcje tego typu to jest przegięcie. Dla
  • Odpowiedz