Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:

Wracam do domu nocnym autobusem, małym, jednoczłonowym, po dziesięciu godzinach pracy. Pojazd cały pełny ludzi, a wśród nich chyba z 6 totalnych meneli. Smród niemiłosierny, gorzała, szczochy, ser i gówno. Idę ze znajomym do kierowcy i proszę, aby na następnym przystanku wysadził towarzystwo, bo się nie da jechać. Nagle odzywa się młody #rozowypasek
- "Ale mi oni nie przeszkadzają! Jak Panu przeszkadzają, to proszę wysiąść!"
I zaczęła się dyskusja: że to też ludzie, co oni mają zrobić, każdy może jeździć autobusem, wszyscy jesteśmy równi, dlaczego ja dzielę na lepszych i gorszych, czy jestem NAZISTĄ?! Oczywiście jak to #lewackalogika kompletnie mnie nie słuchała, tylko wygłaszała te swoje cyniczne hasełka.
Cały Autobus ludzi... nikt się nie odezwał, poza tą komunistką. Gdzie ja żyję? Kierowca oczywiście miał w tym momencie gdzieś, no bo gdyby ich wysadził, to musiałby całą drogę słuchać tej kretynki, jakim to jest nieczłowiekiem bez serca. Wolał olać - zawsze się wykręci, że ich było sześciu, a on jeden i się bał. Ciśnienie mam podniesione aż do teraz i nachodzą mnie przez to wszystko głupie myśli... Dokąd my zmierzamy?

#gorzkiezale #bekazpodludzi #bekazlewactwa #menele #zule #pijaki #quovadisswiecie #4konserwy #komunikacjamiejska
  • 51
@Graven: Pan korwinista jechał sobie autobusem i przeszkadzały mu śmierdzące menele, zamiast zwrócić im uwagę lub samemu ich wywalić z autobusu poszedł na skargę do kierowcy i nazwał to uwaga: ODWAGĄ xD samochodu nie ma bo państwo go okrada z ciężko zarobionych pieniędzy,pewnie Macierewicz przychodzi do domu i codziennie dychę wyciąga z portfela, dlatego taki biedny, ale gdyby nie państwo to już dawno byłby milionerem, boże czemu wszyscy korwiniści to takie
@Graven: nie zapłacił za bilet - nie jedzie xD a nie jakieś ideologie. Ogólnie są dwie przyczyny dlaczego ludzie wolą auta. Menele co jak królowie jadą za darmo i ze złamaniem 10 punktów regulaminu oraz opóźnienia.
Oczywiście jak to #lewackalogika kompletnie mnie nie słuchała, tylko wygłaszała te swoje cyniczne hasełka.

I zaczęła się dyskusja

@Graven:
to dyskusja czy monolog i naskakiwanie? A może jedno po drugim, tj naskok, próba odpowiedzi, buldupienie?
@Graven: Przemoc była, jest i będzie, czasem jest jedyną opcją. Poza tym lecąc do kierowcy na skargę i prosząc "by coś zrobił" zrzucasz na niego odpowiedzialność, chcesz żeby to on zrobił coś za ciebie bo ty się boisz że menel cie opluje, gdyby kierowca użył przemocy wobec nich, siłą ich wyrzucając to wtedy uważałbyś że przemoc jest uzasadniona, prawda? bo najważniejszy jest twój komfort. Typowo prawacko-korwinistyczne
@werdum18: Srogie tablety. Jak już chcesz się czepiać "prawicowości", to jednym z jej fundamentów jest przestrzeganie prawa. Jako pasażer nie mam prawa nikogo wypraszać. Jako obywatel nie mam prawa nikogo dotykać/szarpać. Samosądy to lewacka domena (rewolucja francuska, bolszewicka)