Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:

Wracam do domu nocnym autobusem, małym, jednoczłonowym, po dziesięciu godzinach pracy. Pojazd cały pełny ludzi, a wśród nich chyba z 6 totalnych meneli. Smród niemiłosierny, gorzała, szczochy, ser i gówno. Idę ze znajomym do kierowcy i proszę, aby na następnym przystanku wysadził towarzystwo, bo się nie da jechać. Nagle odzywa się młody #rozowypasek
- "Ale mi oni nie przeszkadzają! Jak Panu przeszkadzają, to proszę wysiąść!"
I zaczęła się dyskusja: że to też ludzie, co oni mają zrobić, każdy może jeździć autobusem, wszyscy jesteśmy równi, dlaczego ja dzielę na lepszych i gorszych, czy jestem NAZISTĄ?! Oczywiście jak to #lewackalogika kompletnie mnie nie słuchała, tylko wygłaszała te swoje cyniczne hasełka.
Cały Autobus ludzi... nikt się nie odezwał, poza tą komunistką. Gdzie ja żyję? Kierowca oczywiście miał w tym momencie gdzieś, no bo gdyby ich wysadził, to musiałby całą drogę słuchać tej kretynki, jakim to jest nieczłowiekiem bez serca. Wolał olać - zawsze się wykręci, że ich było sześciu, a on jeden i się bał. Ciśnienie mam podniesione aż do teraz i nachodzą mnie przez to wszystko głupie myśli... Dokąd my zmierzamy?

#gorzkiezale #bekazpodludzi #bekazlewactwa #menele #zule #pijaki #quovadisswiecie #4konserwy #komunikacjamiejska
  • 51
  • Odpowiedz
Oczywiście jak to #lewackalogika kompletnie mnie nie słuchała, tylko wygłaszała te swoje cyniczne hasełka.


@Graven: Następnym razem udawaj że tej pani nie ma (nawet na nią nie patrz) i później delektuj się jej frustracją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Shmit: nie stać mnie. Za dużo mi zabierają, m.in. na pomoc dla "bezdomnych". Z resztą porada w stylu pani komunistki - nie podoba się, to idź z buta. Co tam regulamin przewoźnika. Komunikacja miejska jest dla tych co nie płacą.
  • Odpowiedz
@swinkapl: Powinien poprosić o opuszczenie - gdyby ludzie się odezwali i go wsparli, to uwierz mi, że by wysiedli. W skrajnych przypadkach, gdy odmawiają wyjścia, kierowca wzywa policję/sm - ale to od 15 do 30 minut czekania.
  • Odpowiedz
Z resztą porada w stylu pani komunistki - nie podoba się, to idź z buta.


@Graven: ale to jest akurat jedyny działający sposób. Możesz walczyć z całym światem, #!$%@?ć się i potem pisać na mirko. A możesz kupić stare pikaczento za pół wypłaty i podróżować z rozumem i godnością (no w przypadku pikaczento to prawie) człowieka.
  • Odpowiedz
@swinkapl: Dyspozytor nie jest Bogiem. Przeczytaj sobie regulamin - wiem coś o tym ;) Szczególnie w autobusie, gdzie nie masz osobnej kabiny, oddzielonej od przedziału. Uciążliwość smrodu nie pozwala na komfortowe prowadzenie pojazdu i może doprowadzić do kolizji. Dziękuję dobranoc - nie trzeba do tego nie wiadomo jak wielkich jaj, ale wszyscy mają to gdzieś i menele doskonale to wiedzą.
  • Odpowiedz
@Graven: mogłeś jej pokazac regulamin mpk. Jest tam jasno napisane ze takie osoby nie moga poruszac sie komunikacja miejska. Ale podejrzewam ze nic ponad to ze jestes ewentualnie jakims faszysta czy innym rasista by to nie dalo.
  • Odpowiedz