Wpis z mikrobloga

Niedawno zmarły Rafał Wójcikowski próbował nas informować nie tylko w kwestii hazardu.
Polecam wam wysłuchać jego opinię o systemie finansowym stworzonym przez świat zachodu. Otwórzmy uszy, bo on już do nas tylko zza grobu może przemówić.

http://www.wykop.pl/link/3632971/czeka-nas-bankructwo-swiata-zachodniego/

#wojcikowski #finanse #pieniadze #mfw #mirkoreklama #cybernetyka #geopolityka
Martwiak - Niedawno zmarły Rafał Wójcikowski próbował nas informować nie tylko w kwes...

źródło: comment_IHIvhKLNOpTkdLBRAPd1YMWBF9jTad4b.jpg

Pobierz
  • 16
@Martwiak: Akurat tej nie bo nie mam teraz czasu, zaraz wychodzę, ale mniej więcej orientuję się w tym jak działa system finansowy oparty na długu, dlaczego USA zachowuje się na świecie tak jak się zachowuje i wiem, że jak ktoś powie całej tej machinie "sprawdzam" to wszystko #!$%@?.
Najgorsze jest w tym to, że maluczcy realnie majątki mają stabilne bo dość rzeczowe i to nie oni tracą tylko "możni" których majątki
@pietryna123: zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Pose Rafał Wójcikowski poszedł jeszcze dalej w swojej analizie.
Nie chce wypaczyć jego wypowiedzi więc nie będę streszczać ale jego analiza zmieniła mój punkt widzenia na czasookres możliwego załamania systemu oraz kosztów jakie obecnie ponoszą gospodarki krajów objętych systemem finansowym.
@anna-frasyniuk: Zmarła działaczka nowoczesnej jeśli dobrze pamiętam, i to w ogóle jakaś lokalna, a nie posłanka. Co do śmierci śp. posła Wójcikowskiego mam tak samo jak Ty wątpliwości, ale trochę chyba pomieszałeś wątki. No chyba że ja czegoś nie wiem.