Wpis z mikrobloga

@Activnoiz: ja byłem dwa razy przy porodzie i wiem że dają (chociaż w obu wypadkach było już za późno xD) Tak se heheszkuje, że PiSowcy wprowadzą jedyną darmową metodę anestetyki czyli proszenie boga o zmiłowanie xD

PS. Tak wiem troche humor januszy i bezbek
  • Odpowiedz
@Valarin: ale #!$%@? wylewa się z komentarzy pod tym wpisem. Tabletka 72h jest bardzo potrzebną formą awaryjną dla młodych ludzi, niemniej wykopki ze stulejami wielkości węży chcą tylko ruchać a jak przychodzi co do czego to wyzywają od #!$%@? i szlaufów. Podwójne standardy
  • Odpowiedz
nie rozumiem jak można nie swoje geny wychowywać XD

@Killeras: Normalnie, ludzie nie są zdeterminowani przez interes swoich genów. Gdyby tak było, to największym szacunkiem cieszyłby się gość który na dyskotece wiejskiej rucha panny bez gumy, bo ma najwięcej dzieci.
  • Odpowiedz
plan wycofania tabletek 72h po


@Valarin: jeżeli nie liczysz się z faktem, że uprawiając seks możesz zajść w ciążę, to się nie ruchaj i w międzyczasie dorośnij i nabierz odpowiedzialności za swoje czyny

koniec z dofinansowaniem do invitro


i bardzo dobrze, dlaczego to miałoby być robione z PAŃSTWOWEJ KASY? człowiek, którego plemnik jest za słaby, żeby zapłodnić (normalnie) komórkę jajową, nie powinien się rozmnażać ; a nie żeby państwo przedłużało geny
  • Odpowiedz
via Android
  • 41
@kolejneMultiBoCalyCzasBanuja2 Jak Ci się coś stanie np w nogę w wypadku go też bym nie chciała żeby Cię leczyli za państwowe pieniądze. Kaleka sie na nic nie przyda w społeczeństwie jeszcze Cię trzeba leczyć za pieniądze wszystkich a przecież z góry wiadomo ze Cię nie uzdrowią i będziesz żerowal na innych
  • Odpowiedz
iż kosztowało jego in-vitro


@ZatrutaStudnia: to może te środki lepiej przeznaczyć? Np. na osierocone dzieci z domów dziecka, żeby wychowały się w normalnej rodzinie i wyrosły na w miare wartościowych obywateli płacących podatki a nie na patologie którą nie dość że państwo utrzymuwało do 18 r.ż. to jeszcze musi im zasiłki płacić w dorosłym życiu albo co gorsza utrzymywać w więzieniu.
  • Odpowiedz
a nie na patologie którą nie dość że państwo utrzymuwało do 18 r.ż. to jeszcze musi im zasiłki płacić w dorosłym życiu albo co gorsza utrzymywać w więzieniu.

@szczym_do_ludzi: Co. xD Sugerujesz że państwo utrzymuje dzieci z in-vitro, a te masowo trafiają do więzień?
  • Odpowiedz