Wpis z mikrobloga

Mirki tak się zachwycały #majonez Kielecki I pomyślałem, że spróbuję, bo przecież mirko nie może się mylić.

No i powiem Wam, że zrobiłem błąd #!$%@? życia. Kwaśny, blady, bez smaku poza tą kwaśnością. Żałuję tych 3,50 PLN, bo nikt mi ich #!$%@? nie zwróci. Serio, tylko Winiary.

Aha, jak ktoś chce, to mam do oddania słoik majonezu, użyty tylko raz, małą łyżeczką.

#bojowkiwiniary #gotujzwykopem
  • 47
  • Odpowiedz
@Jimmyjim: stary majonez? Majonez to jest nic wejdz w jakakolwiek dyskusje #ketchup
Hurr durr tylko wloclawek wloclawek najlepszy nie ma lepszego krol keczupow, od 10 lat to najlepszy keczup z polski hurr durr... Pol wypoku sie spuszcza nad wloclawkiem, sprobuj wyrazic odmienne zdanie to ci nawet wpis usuna.
A teraz najlepsze:
Wytwornia zostala kupiona przez agros nove, ktora pierwsze co zrobila to zmienila recepture, a nastepnia kompletnie w #!$%@? zamknela zaklad
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: no właśnie, ale mi bardziej chodzi o to, że przecież ja tylko wyraziłem swoją opinię I część mirkó kulaturalnie się do tego odniosła, a niektórzy pewnie w głowie życzą mi śmierci, bo obraziłem ich manojez xDD Ale za to kocham mirko, bo tutaj naprawdę czasami dupa ze śmiechu odpada :D

A co do keczupu, to zależy od dnia. Dawtona, Włocławek, Kotlin, Tortex, Heinz - wszystkie są dobre na swój sposób.
  • Odpowiedz