Wpis z mikrobloga

@Magnesowa_: nie wiem czy oczekujesz opinii ale CV jest estetyczne choć trochę zbyt przytłaczające (dla mnie zbyt ciemne) i te paski kompetencji źle się prezentują. Wiem, że to fajnie wygląda i dużo osób stosuje, ale nie robią dobrego wrażenia. Lepszy jest opis w stylu „bardzo dobra znajomość” itd. Po co pokazywać, że potrafi się połowę, albo 1/10? Jak chce się dobrze sprzedać swój życiorys to trzeba stosować triki psychologiczne.

No i
Ogólnie szału nie ma. Kolor bordowy/brązowy (?) kiepsko się prezentuje i w druku wyjdzie słabo (szczególnie z cmyka). Ramka / linia po lewej stronie to zły zabieg, ciężko to będzie dociąć równo a każdy mm przesunięcia będzie szczypać w oczy. Generalnie CV powinno być na maksa minimalistyczne, przynajmniej ja tak uważam. Tutaj liczy się głownie dobra typografia + ładne zdjęcie. "Mniej znaczy więcej" itp itd. ( ͡º ͜ʖ͡º
@Magnesowa_: Mam uwagę, wyniesioną z podsłuchiwania uwag mojego art dyrektora przy wszelkiego rodzaju CV. Wywal te paski zdrowia z umiejetności. Wygląda fajnie, ale absolutnie nic nie znaczą i raczej powodują smieszkowanie na zasadzie "o, ma tak długi pasek przy programie X (albo %, albo dowolna inna wartosc skilla w tym typie)? to dobrze, bo ja (czlowiek z 8 letnim doswiadczeniem w branzy) umiem go na 10%". Twoja długość paska angielski by
@SmieszekZawadiaka: Cytat "Najlepszą pracę wykonasz wtedy gdy zajmiesz się tym co naprawdę daje Ci szczęście", jest spójny z tym że aplikuje na stanowisko, które jest zgodne z moimi zainteresowaniami, a niezgodne z wykształceniem. Lepiej się tego pozbyć?

@pszemo98: No zdecydowanie za mało ()


@pstryczek_elektryczek: @SmieszekZawadiaka: @zio-maj: Jeżeli aplikuje do firmy graficznej to CV nie może być po prostu białą kartką. A chcę na
@Magnesowa_: Budowa CV to nic innego jak UX. Dokument musi być przejrzysty i intuicyjny. Trzeba brać pod uwagę na co rekruterzy zwracają uwagę w pierwszej kolejności i jakie informacje są przydatne. Zamiast cytatów powinnaś umieścić dane kontaktowe, bo takowych nie widzę. Każda z pozycji w zakładce praca powinna posiadać przynajmniej zdanie lub dwa opisu czym się tam zajmowałaś. Jak juz @dGustator oraz @adawidowicz zwrócili uwagę, paski stopnia zaawansowania znajomości programu to
d.....r - @Magnesowa_: Budowa CV to nic innego jak UX. Dokument musi być przejrzysty ...

źródło: comment_9MVi3tJO1EoIBfa9mXE086AuvS7xYEJA.jpg

Pobierz