Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Dzisiaj chciałbym się pochwalić :)

Moja gra - Formula Clicker - osiągnęła 100 000 pobrań (w dwóch sklepach - Google Play i App Store!

Dzięki wszystkim za wsparcie! Bez Was byłoby trudno taki sukces osiągnąć :)

Jakie plany na najbliższy czas? Po pierwsze, ponieważ startuje nowy sezon #f1 to chcę wprowadzić nowe modele do gry. Potem może jeszcze kilka mniejszych poprawek i startuję z nowym projektem!


________________________________________________________________________
Zachęcam do obserwowania ----> #gamedevprophet <----

Możecie mnie też obserwować na TWITTERZE

#gamedev #android #ios #indiegamedev #voxele #rozrywka
Prophet1111 - Cześć Mirki!

Dzisiaj chciałbym się pochwalić :)

Moja gra - Formul...

źródło: comment_38bNfdERAHJhHwbaFMIQskKL2tvHvwkB.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Prophet1111: hej, gratulacje za samozaparcie :)
Ile ci zajeło godzin tygodniowo i jak długo?
Miałeś jakieś przygody z weryfikacja po dodaniu do ios? Jak dlugo czekales?
Dzieki i powodzenia
  • Odpowiedz
@huzarius: Dzięki wielkie!
To jest moje jedyne zajęcie (zarobkowe), dlatego poświęcam temu normalnie ~7h dziennie. Czasem mniej, czasem więcej jak trzeba.
Grę robiłem przez 8 miesięcy, z czego ~2-3 były z różnych powodów "wycięte z życiorysu". Więc efektywnie ~5 miesięcy. W międzyczasie bardzo dużo miałem do nauki, bo Unity ogarniałem powiedzmy średnio. Gdybym teraz zaczął to pewnie uwinąłbym się w 2-3 miesiące.

Weryfikacja Apple to zawsze trochę loteria. To znaczy zasady
  • Odpowiedz
@Prophet1111: dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :)
I gratuluje, ze udalo sie zrobic z tego etat :)
Widzisz roznice z generowanych zarobkow miedzy uzytkownikami androida a ios?
Generalizujac to ci z ios powiini latwiej dawac zarobic pare euro
  • Odpowiedz
@huzarius: Jeżeli weźmiesz średnie zarobki na jedną osobę to iOS jest trochę przed Androidem (ale nie jakoś mega), tyle, że 85% pobrań jest z Androida, więc duża większość zarobków jest z tej platformy. A w ostatnim czasie przewaga Androida urosła już nawet do 95%.
  • Odpowiedz
@Prophet1111: patrzylem wlasnie Twoje ama :)
Wlasnie dlatego ucieklem z pl - zawisc, zazdrosc i obluda :/ tych malych, zakopleksionym patalachow.
Mialem prywatna firme w pl, w ktorej zapieprzalem po 14h / 7 dni w tygodniu - wszyscy wokol tylko czrkali az mi sie nie powiedzie i liczyli ma kase.
...ale nikt nie patrzyl, ze gdy oni loili kolejne piewko po pracy ja zapieprzalem do 24.
W pewnym momencie mowilem wszystkich
  • Odpowiedz
@Prophet1111: Aha a jeszcze jedno pytanie, zarabiasz na reklamach czy Itemach z aplikacji? Jakiegoś reklamodawcę możesz polecić? Używam Appodeal ale wyniki są trochę średnie, ale to być może dlatego że to pierwszy kwartał
  • Odpowiedz
@teemo: Zarabiam na obu tych rzeczach.
Do reklam używam Heyzapa do mediacji (mają swoje reklamy rewarded) AdMoba (banner), Vungle (rewarded) i Unity Ads (rewarded).
Najlepiej działają reklamy Heyzapa, ale nie przez to, że faworyzyją swoje.
  • Odpowiedz