Wpis z mikrobloga

@lemansblue: za ile można dorwać A5 w benzynie >= 2012 w A-line. Patrząc na allegro i olx to są od 75k, a na autoscout ciężko coś znaleźć ładnego poniżej 22500E, więc ładne trupy do Polski musiały trafić. Ja sprawdzałem tylko autoscout nl i be, bo z tego co wiem tam przebieg notują przy badaniach technicznych.
  • Odpowiedz
  • 0
@CharlieSheen masz racje. Ja akurat nie bawie sie w NAPy (Nationale Auto Pas) bo mam kolegow z ASO Audi i wspolpracujemy, wiec mam dostep do historii kazdego Vaga. Co do A5 w benzynie to zalezy do jakiego przebiegu szukasz. Jezeli powiedzmy do 100000 km i ma byc to pelny S line to okolo 100 000 - 110 000 zl brutto trzeba miec, czasem nawet wiecej. Mowie o autach na pelna fakture. Ostatnio
  • Odpowiedz
@lemansblue: Przymierzam się właśnie do A5 sportback w benzynie na 2018, najlepiej chciałbym 2.0 TFSI 230KM albo 252KM ale ceny są wysokie, bo te silniki są tylko w nowszych modelach, boję się że 2.0 170KM że modelu 2012-2013 może okazać się za słabe po paru miesiącach jazdy:) no ja nie spodziewałem się niczego ponizej 150000km jak z roku 2012. Na zagranicznych portalach ogłoszeniowych już 3 łatki maja najechaniu po 160000-180000, a
  • Odpowiedz
@lemansblue: bardzo ładna, tylko felgi chcialbym rotor i inny kolor niebieski albo biały, ewentualnie ciemny brąz. Oczywiście przy kupnie nie będę tak wybrzydzal ^^ teraz mam Focusa 1.8TDCi 115KM, więc mam nadzieję że takie 230KM mi wystarczy na następne 5 lat a potem coś powyżej 350KM kupię. Za ile poszła? To ta za 140k?
  • Odpowiedz
Uuuuu nice :) to właśnie taką chce! Rotory na lato a te z tej czarnej na zimę. Do tego niebieski kolor i jestem wniebowzięty. A tak serio to 140k nie dałbym. Przymierzam się za rok to mam nadzieję w 90 się zamknąć, bo rok później to akurat ceny trochę spadną.
  • Odpowiedz