Wpis z mikrobloga

@lemansblue rozumiem, że zajmujesz się tym charytatywnie i na aucie za 140k zarabiasz za sprowadzenie i znajomość niemieckiego? W którym miejscu jest Twoj zarobek - zwyczajnie mnie to ciekawi.
  • Odpowiedz
  • 14
@Jimmyjim zarobki sa rozne w zaleznosci od samochodu. Jak na zamowienie sprowadzam to zarabiam 2-3k. Mondeo bylo na zamowienie i biala F30. Auta na stanie maja rozne marze w zaleznosci od szeregu czynnikow. Ponizej 3k zazwyczaj nie ruszam sie z miejsca. Zależy jaki klient i czy dobry miesiac. Jak spoko klient, rozmawia normalnie i ma autentyczna wiedze a nie madruje sie ze wszystko walone itd. to zejde z tych 3k nawet, bo
  • Odpowiedz
@lemansblue dodałem swój komentarz wcześniej, ale zawiesił mi się net. W takim razie musisz mieć super przemiał- myślałem, że idziesz na pojedyncze sztuki, ale większy zarobek. W takim razie szacunek, że wyrobiles sobie taką markę.
  • Odpowiedz
  • 22
@Jimmyjim wow jestes znawca. Co Ty pokazujesz jakas biedna f30 bez mpakietu bez ledow itd. Jak nie masz pojecia o motoryzacji to lepiej nie zabieraj glosu, bo tylko sie osmieszasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) dolicz do takiego auta akcyze transport i vat23% jak auto kupuje w cenie netto...
Masakra...
  • Odpowiedz
@lemansblue wyluzuj - wiem, co Ci pokazałem. Chodziło mi o to, że i tak masz przebicie na takiej furze, gdybyś ja sprowadził - na otomoto najtańsza trójka 2016 stoi 120k i też nie ma nic w środku
  • Odpowiedz
  • 7
@Jimmyjim spoko masz typowe podejscie w PL. Juz sie przyzwczailem ze kazdy handlarz to oszust i zarabia 20k na aucie. Niestety nie jestem takim handlarzem czego powoli zaluje. W naszym pieknym kraju lepiej robic wszystkich w ch... bo lepiej sie na tym wychodzi. A Ci bardziej uczciwi sa zawsze hejtowani i sprawdzani 500 razy.
  • Odpowiedz
@Jimmyjim: Normalna sprawa, jest grupa klientów, której nie interesuje szukanie auta od prywatnych osób czy za granicą tylko chce iść do firmy, kupić auto używane, wyglądajce jak nowe, zapłacić nawet drożej ale mieć gwarancje, FV, Leasing czy co tam potrzebuje.
  • Odpowiedz
@lemansblue ale gdzie ja napisałem, że zarabiasz 20k? Sprowadzając auto za 100k samej akcyzy masz 3k, jak to jest poniżej 2.0. Transport liczmy też 1.5k i jakieś #!$%@? 500zl, o czym sam napisałeś. Po prostu myślałem, że sprowadzasz auta, na których zarobisz 10-12k przy furze za 130k w Polsce. I gdzie Ty tu widzisz hejt? Pytania to jest hejt? Ja #!$%@?, człowiek jest ciekaw jak to wygląda z Twojej perspektywy, a Ty
  • Odpowiedz
  • 0
@Jimmyjim sorry jak zaczynasz postem, ze wszystkie sprowadzane sa bite i ze zarabiam a frajerach to nie licz na normalna konwersacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie uwazam, zeby moi klienci byli frajerami, zwlaszcza ze polowa mojej rodziny i znajomych jezdzi samochodami sprowadzonymi przeze mnie i sa bardzo zadowoleni. Realnie zysku powinno byc na takim samochodzie 10-12k, ale przez handlarzy sprowadzajacych okazje zwyczajnie sie nie da.
  • Odpowiedz
@lemansblue: Dasz jakiś namiar na siebie? Macie jakąś stronę z ofertami czy wszystko na placu + sprowadzanie na zamówienie? Szukam sprawdzonego auta ale niestety budżet jeszcze nie pod fury ze zdjęcia :)
  • Odpowiedz