Wpis z mikrobloga

Cześć!

Idzie wiosna, więc czas się pozbyć zimowych oponek(tych na brzuchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ruszyć w trasę i rozpocząć sezon. Z tej okazji przypominamy o naszej rowerowej (roweroworównikowej) akcji #wyzwanieoshee. Wyzwanie trwa jeszcze 2 tygodnie i wciąż jest do wygrania 10 paczek z naszymi produktami i gadżetami.

Część nagród została już odebrana miedzy innymi tutaj tutaj tutaj i tutaj

Tak więc zapraszamy do udziału i wołamy rowerzystów z #rowerowawarszawa #rowerowetrojmiasto #rowerowykrakow #rowerowywroclaw #rowerowypoznan #rowerowalodz #ruszmirko #rower
WyzwanieOshee - Cześć!

Idzie wiosna, więc czas się pozbyć zimowych oponek(tych na ...

źródło: comment_3MEQSktGYzFRr0dIVLbXYUO2FyMSejIt.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Idzie wiosna, więc czas się pozbyć zimowych oponek(tych na brzuchu ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@WyzwanieOshee: i jeśli ktoś ma na celu przede wszystkim pozbycie się zbędnych kilogramów, wtedy szkoda marnotrawić ten wysiłek na spalanie kalorii ze słodkiej wody ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WyzwanieOshee: Piłem Oshee i trenowałem 12 miesięcy. Rezultaty są rewelacyjne - tak się spasłem, że nie mieszczę się już w drzwiach od piwnicy i nie mogę z niej wyjść, więc mogę teraz z czystym sumieniem całymi dniami siedzieć na wykopie. Dzięki ci Oshee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WyzwanieOshee lepiej byście zrobili jakbyście nawet te drobniaki z tej akcji dali na jakieś hospicjum dziecięce czy coś, którego konto podawał by Mirek który wygrywa w danym tygodniu

A nie sugerowanie zrzucania tłuszczu z dup jazdą rowerową i pasienie się waszymi batonikami oraz słodkimi wodami, jak dobre by nie były

Serio, akcja słaba, przeciętna, mam nadzieję że w kolejnych się wykażecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie zapominajcie
  • Odpowiedz