Wpis z mikrobloga

@Brofessor: Po przeczytaniu tego wątku
Patryk2703 to upośledzony Despota

Despota to człowiek, który ma o sobie wysokie mniemanie, czuje się najważniejszy i potrzebny wszystkim wokół. Narzuca swoją wolę innym, myśląc, że jego zdanie jest jedynie słuszne i prawdziwe. Samo słowo despota oznacza w języku greckim „pana”. Jest to człowiek, z którym bardzo trudno nawiązać relację, ponieważ w każdej sytuacji będzie negował racje innych i próbował pokazać swoją wyższość.


Rozszerza swoją działalność
@Brofessor: według mnie to typo ma jakieś zaburzenia. G. Wałka mówił wielokrotnie, że jak osoba niebędąca zawodowcem chce kuć dupę to jest to głupota. Grześ chce, aby inni nie popełnili tych błędów co on, czyli sama edukacja. On sterydów nie promuje jak prokurator twierdzi ;x. Swoją drogą, że też mu się chce kręcić ciągle te gównoburze. Radzę go po prostu nie oglądać- patryka oczywiście ;>
@Brofessor: Ja #!$%@? jaki facepalm! Rozumiem, że Patryk rozkręca gównoburzę dla fejmu, ale nie rozumiem po co w ogóle ludzie z nim dyskutują. Jeszcze Seba Kot, który ogarnia temat wzdłuż i wszerz. Przecież dyskusja z tym typem to jest jakaś masakra, to się nawet ciężko czyta. Gość się zachowuje jak zwykły chamski troll. Pomijam już kwestię tego, że w 2017 roku jeszcze kogoś interesuje kto jest naturalny a kto nie.... oh
@Brofessor: gość dostał wczoraj #!$%@? krytyki to dzisiaj od rana walczy o atencje. Najpierw dodał fotkę ze swoją przemianą, teraz foto z treningu nóg (ʘʘ) MISTRZ xDDDDDD. Ahh i te komentarze (pewnie od Aliny): "super masz rodzinkę", "teraz to pokazałeś hejterom". Już dawno mówiłem że to Tiger bonzo fitness youtuba