Wpis z mikrobloga

@EkspertPKO: Proszę by Ekspert używał opcji odpowiedz, bo w przypadku jak powyżej nie jestem świadomy, że mi odpowiedzieliście. Wracając do pytania... Chodzi o powiadomienia dotyczące transakcji IKO, np. kupuję bułki w piekarni, płacę zbliżeniowo i w przeciągu paru sekund otrzymuję powiadomienie na telefonie gdzie mam zainstalowaną apkę IKO, że zostało pobrane x zł z konta. Proszę, dodajcie tę opcję.

@EkspertPKO: Nie chodzi o powiadomienia sms. Nie wiem jak mam to wytłumaczyć. Zakładam, że Ekspert ma telefon z androidem lub ios (czy innym tworem), więc na pewno spotkał się z powiadomieniem push. Dla przykładu zalinkuję do informacji odnośnie wprowadzenia powiadomień push w aplikacji ING link
@EkspertPKO: Rozumiem, ale tak bezpieczna odpowiedź oznacza po prostu: będzie jak będzie, a nie - pracujemy nad tym. Interesuje mnie po prostu, czy kluczowa funkcjonalność będzie istnieć w przyszłości, czy należy migrować do banku konkurencji.
@EkspertPKO: A wiadomo w jakim czasie może ta funkcjonalność zostać uruchomiona? Też zastanawiam się nad zmianą banku i przy porównywalnych ofertach to brak tej funkcji jest na Wasz minus. (proszę tylko nie pisać, żę pracujecie nad tym albo że przekazaliście dalej, proszę o konkretną odpowiedź KIEDY) :)
To do kogo można się zwrócić z tym pytaniem aby uzyskać konkretną odpowiedź? (przekazujecie chociaż gdzieś dalej nasze pytanie tzn. do PKO bo rozumiem, że odpisuje ktoś z firmy zewnętrznej wynajętej przez PKO?)