Wpis z mikrobloga

Nówke dostaniesz może za 15k na promocji... Zbyt mało ma przejechane by była taka cena. Nie podoba mi sie ta "okazja"
@Rules
@lpkm
@fixie

Jeden ze znajomych też dorwał "fajną" okazję na DA 9000 guearciotti za 5000 czy 5500 zł. Kupił go i z ciekawości poprosiłem go o fotki-na zdjęciach dostrzegłem charakterystyczne "przebarwienie/inną strukturę karbonu"(jak zwał tak zwał) a że już widziałem robione ramy karbonowe to od razu mu dałem cynka.. troszkę się zgrzał bo oglądał go dokładnie i nic nie rzuciło się w oczy(miał prawo nie zauważyć jeśli wcześniej nie widział robionych
@Rules: dokładnie tak,jeszcze jeden z kumpli nieświadomie na krzywym rowerze jeżdził ale to inna historia bo rower dostał za darmo z klubu :) No i dostrzegł to dopiero jego ojciec jak jechal za nim samochodem.
@Rules: aa jeszcze jedna ciekawostka,znany w świecie rowerowym pan "G" chciał #!$%@?ć kumpla też na guearciotti(miał go kupić) ale kolega chwilę pojeździł i zaczeła farba odpadywać xD Tak,rower był robiony :)

najlepsze jest to że jeżdził u niego w teamie i taki numer mu chciał zrobić.
@Rules: @impa: jak ramą jest dobrze zrobiona, to nawet będzie mocniejsza, ale miło jak sprzedawca wspomni o fakcie.
Velo7 gierdaszewski (lub jakoś tak) od guerciottiego? Bninska fabryka rowerów od krzywego?
@fixie guerciotti z fotek od osoby prywatnej (kolarstwo handel)
Krzywy rower-klubowy po innym zawodniku(tzw.kolega dostał z klubu w którym jeździ)
A ten guerciotti co odpadała z niego farba to z Bninskiej Pracowni :)