Wpis z mikrobloga

Na jakim poziomie trudności gracie w #fifa17? Gram na zawodowcu, bo na nowicjuszu za często wygrywałem. Trenuję już ze dwa tygodnie, a chyba nie wygrałem ani jednego meczu, od czasu do czasu udaje mi się strzelić jedną bramkę... Jakieś rady? Jak najlepiej rozgrywać grę biegnąć w stronę bramki przeciwnika, bardziej w stronę kiwania się czy jednak prostopadłe/górne podania? #xboxone #konsole #grysportowe
  • 5
@mirekdokwadratu: zalezy od taktyki i zawodnikow - ja jak mam silna linie srodkowa to gram 1 dm, 1cm nad DM, 2xam + 2x baaaaardzo szeroko skrzydla - wtedy stoje cala druzyna jak Barca na polowie rywala i poprzez zageszczenie przejmuje mase pilek i pressuje wysoko - wtedy po przejeciu zagranie do AM i albo klepanko na krotkich przy polu aby zrobic na koniec krotkie po ziemi dla napastnika albo na skrzydlo
@mirekdokwadratu: nowicjusz wygrywam 10-0 zawodowiec 3-4/0 , wyzsze poziomy to juz meczarnia bo bot ustawia 10 zawodnikow na swojej połowie, ale zwykle wygrywam 1-0 albo po karnych. Online gra sie znacznie fajniej, ale gold kupuje tylko jak mam wiecej czasu, bo nie oplaca sie placic 30 zl na miesiac za srednio 4 mecze w tygodniu. Online 4 liga. Sposob na gre? W nowicjuszu wystarczy wbiec w pole karne, komputer prawie nie