Wpis z mikrobloga

@leesiuu: A czy ja mówiłem że iPhone jest jakiś niedorozwinięty? To jest moja opinia że zrootowany telefon z Androidem jest bardziej elastyczny niż iPhone, nie mówiąc że iPhone jest jakiś gorszy. Każdy ma to co lubi, a jak ktoś lubi produkty Apple'a to nie mówię że ich wybór jest #!$%@?.
a jak ktoś lubi produkty Apple'a to nie mówię że ich wybór jest #!$%@?.


@supra107: Ja też nic takiego nie powiedziałem o Androidzie, ani tym bardziej o Tobie.
Ja stwierdzam natomiast, że możliwość personalizacji iOS jest równie dobra, jak nie bardziej rozbudowana od tej z Androida :)
@supra107: ale co bardziej możesz zmienić w customowym romie, czego nie możesz na zwykłym androidzie, przecież root daje Ci dostęp do wszystkiego i custom rom nie ma nic do rzeczy... Może Ci to tylko ułatwić, albo coś wstępnie skonfigurować, ale nie wiem co mógłby powiększać?
@leesiuu: No może źle powiedziałem że powiększa możliwości, ale np. możnaby w takim custom ROMie wprowadzić opcje do pełnej zmiany wyglądu systemu, gdzie możnaby zmienić każdy element systemu. No i czasen custom ROMy dają unikalne funkcje których nie można znaleźć na stockowych ROMach czy aplikacjach root.
możnaby w takim custom ROMie wprowadzić opcje do pełnej zmiany wyglądu systemu, gdzie możnaby zmienić każdy element systemu


@supra107: to tego zrootowany Android nie pozwala? Pozwala.

No i czasen custom ROMy dają unikalne funkcje których nie można znaleźć na stockowych ROMach czy aplikacjach root.


@supra107: To nie wina Androida, tylko programistów, że piszą aplikację jako byt całego systemu, a nie odrębną aplikację, która będzie też dla innych dystrybucji Androida. I
@leesiuu: Dlatego że iPhone'y są produkowane przez tylko jedną firmę i mogą maksymalnie zoptymalizować system oraz - jak napisałeś - pozwala to na uniwersalność aplikacji, gdzie smartfony z Androidem są już produkowane przez pierdyliard firm i nie są one tylko i wyłącznie produktami premium, więc mogą być smartfony słabsze i mocniejsze, co wiąże się z problemami z kompatybilnością.

A zresztą, takie #!$%@? o tym co jest lepsze można ciągnąć w nieskończoność,