Wpis z mikrobloga

Ej, pomuszcie bo już nie wiem co mam zrobić.
TL;DR


Powiecie "#!$%@?, no rzeczywiście! Człowiek się poci!" ale nie o to chodzi. Jak człowiek, codziennie biorę prysznic dwa razy, rano i wieczorem. Po prysznicu używam antyperspirantu, coby nie #!$%@?ć jak menel. Problem jest w tym, że mimo że nie śmierdzę, pocę się jak dzik. Jak siedzę w pracy przy biurku, to normalnie czuję jak mi pot spływa po bokach pod koszulką. Używałem już chyba wszystkich możliwych antyperspirantów i dezodorantów, a dalej leci mi woda spod pach jakbym biegał maratony. Co począć?
#pytanie #zdrowie #stulejacontent
  • 15
@Pipeinski: nakładasz to jak dezodorant w kulce, najlepiej na noc. Rano myjesz i masz spokój z poceniem na jakiś czas (ja stosuje raz na tydzień, bo jednak aluminium, No i nie mam nadpotliwosci). Musisz zaobserwować kiedy przestaje działać.
Aha, i może szczypać i swędzieć po nałożeniu, także sie nie martw ze cos nie tak. Nie stosuj tuż po goleniu ;)

Ja używam akurat Antidral, oba te środki możesz kupić w każdej
@Pipeinski: używasz przez kilka dni na noc, sztyft w kulce (może szczypać, piec). Rano koniecznie umyć pachę bo zniszczysz/odbarwisz sobie ubrania. Po takiej kilkudniowej kuracji używasz raz na tydzień lub rzadziej. Sucho pod pachami gwarantowane. Kupisz w każdej aptece bez recepty (około 20 zł).
@Pipeinski
@Toniezarzutka
@Toniezarzutka
@Radkovich
@jar3cki
Dzwine, że OP tego nie wygooglował do tej pory, mi ten problem doskwierał od gimnazjum, pot zalewal mi pachy przeokrutnie od samego siedzenia na krzesle w szkole. Jakoś na początku liceum czyli z 10 lat temu google, a konretniej różowy pasek na jakims forum polecił zaznaczając przy tym jak mirki wyżej tj. stosować wieczorem przed pójściem spać, przemęczyć sie 30 min ze swędzeniem ale powiem wam że