Wpis z mikrobloga

@pijekawe: jak ktoś ci mówi, że w Szczecinie nic się nie dzieje to od razu możesz taka osobę skreślić z listy kompetentnych h do udzielania rad w tym temacie.

www.echo.szczecin.pl ma sporo informacji na temat różnych imprez. Ja w weekendy zawsze widzę pełne lokale. Wpadnij też w sierpniu na Tall Ships Races. :)

Dodatkowo Szczecin to masa terenów zielonych, szlaków rowerowych. Pół godziny jazdy za miasto i wsiadasz w kajak pływając
@pijekawe: miejsca do zemiszkania przede wszystkim w okolicach zielieni. Z tym nie bedzie ciezko bo wlasciwie caly szczecin ma blisko parkow (no moze procz przeclawia, gumience czy mierzyn). Osobiscie polecam pogodono - bliskosc parku kasprowicza i centrum.

Za moich czasow miejsc do spotkania mozna bylo policzyc na palcach jednej reki. Teraz jest wiekszy wybor - wydaje mi sie ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Z roku na rok jest coraz wiecej
@Dorciqch: troszkę przesadzasz z korkami. :p Bywa, że z centrum na Warcislawa w szczycie jadę 25 minut. ;) No, teraz mam mega skrót przez Manhattan, ale i tak trzeba swoje odstac.

Na szczęście jest rower miejski. :p
@pijekawe: Mieszkam od trzech lat, i mi się podoba. Cicho, spokojnie, jest gdzie wyjść i gdzie się pobawić. Od kin, teatrów, po bary i kluby, puby itp. Sporo zieleni. Z spokojnych dzielnic gdzie mieszkałem, to Pogodno, Świerczewo, Pomorzany mogę spokojnie polecić. Wszystko o cyklicznych imprezach było już powiedziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pijekawe: ja mieszkam tu od urodzenia prawie 29 lat. Powiem tak - pod względem powierzchni trzecie w Polsce, pod względem liczby ludności już nie, przez co nie ma aż takich korków, jak np. w Poznaniu. A byłem tam nie raz i byłem zaskoczony, że można stać w korku o godzinie 18 sobotę. Do tego co pięć metrów światła. To ja już wolę szczecińskie ronda. A tak poza tym - miasto jest
@pijekawe: ja w Szczecinie mieszkam od urodzenia i szczerze mówiąc doceniłem to miasto dopiero jak z niego wyjechałem.... strasznie narzekałem będąc jeszcze w gimnazjum/liceum, jednak po wyjechaniu na studia czekałem tylko kiedy tutaj wrócę. i nie potrafię podać konkretnego powodu, ale przede wszystkim podoba mi się to że jest tutaj w miarę spokojnie, nie ma wielkich korków, dużo zieleni, w weekendy jest gdzie wyjść, architektura bardzo mi odpowiada, chwila samochodem i
@pijekawe: oczywiście będą tu pisać że Szczecin to #!$%@? miasto, ale cóż, piszą to głównie ludzie którym po prostu nie udało się tutaj nic osiągnąć i zwalają to na miasto. znam tutaj wielu ludzi którzy potrafili sobie ułożyć tutaj życie i nie narzekają jak im źle - wręcz przeciwnie, ciągle walczą by mieć lepiej, bo jest to możliwe. miasto stale się rozwija, pojawiają się nowe miejsca pracy, nowe atrakcje, nowe puby/restauracje,