Wpis z mikrobloga

@pijekawe: Mieszkam w Szczecinie od 13 lat (z przerwa 2 lata na emigracje). Widzialem kilkaset roznych miast w Europie, cala mase miejsc w Polsce i tu mi pasuje mimo, ze teraz pracuje w Warszawie (ale taka praca, ze moge mieszkac w Sz-nie). Juz CI wiele osob napisalo o plusach, ale najwazniejszy jest wlasciwie brak minusow ;) Bo jedynym, co moze irytowac, jest wlasnie odleglosc do Warszawy. Poza tym to jest akurat
@pijekawe: spytałaś się ludzi którzy w sobotę wieczór przy takiej pogodzie siedzą na mirko...mało tego spytałaś o imprezy plenerowe i kulturę. Podsumowując to są właśnie ludzie którzy narzekają na to miasto, bo jakbyś spytała młodych ludzi którzy spotykają się ze znajomymi na bulwarach wypić piwko z widokiem na Szczecin, a potem pójść do klubu posłuchać dj'ów z Berlina to wątpie, żeby powiedzieli coś złego o tym mieście. Specyficzne miasto na pewno,
@Krupier: +17zl interglobus w obie strony + nie wiem ile za bagaz dedykowany i ciezko jest tak tanio dostac 2-3 dni wczesniej (tyle przewaznie mam czasu na zaplanowanie podrozy). Moze polece kiedys, ale nie wiem czy bedzie to akurat oferta dla mnie ;)
@crouch3r: interglobus 13zl lub 10zl nawet. Bilety na samolot na parę dni do przodu są już za 12zl. :) Pociąg z dnia na dzień też jest droższy, samolot działa tak samo. No i czas + komfort.

Ja w maju jadę i wyszło z transferem 10zl taniej niż gdybym pociągiem jechał.
@pijekawe Od małego pamiętam jak znajomi i współmieszkancy Szczecina powtarzali, że "to wiocha z tramwajami" lub "nic się nie dzieje w tym smutnym jak p...a mieście". Oczywiście dużo się zmieniło przez lata, ale na pewno ciągle Szczecin wypada blado na tle większych miast.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wolisz miasto w którym każdego dnia coś się dzieje, czy może takie w którym przyjemniej się żyje. (korki, zieleń itp.)

Jako że wychowałem