Wpis z mikrobloga

@qwert321: to nie jest przypadkowa wartość, to jest szczyt kanału wzrostowego według niektórych analiz. Możliwe do osiągnięcia gdyby zaczęło się FOMO i wszyscy ci co sprzedali zaczęli odkupować w panice.
@wrongbit czyli to niedobrze moim zdaniem


@Amelek: @MysGG: Nie wiem czy to dobrze(dla wzostu ceny long) to zmieni troszkę zasady gry. POW jest oparty na mocy i to ona jest głównym gwarantem bezpieczeństwa sieci a full nood tylko wsparciem. Uasf próbować będzie to odwrócić i zrobic tak ze to full nody staną się ważniejsze w podejmowaniu decyzji a moc kopalni tylko wsparciem. Tak ja to rozumiem. Jak przyjmie to rynek
Zmiany są konieczne. To pewne.


@Zontabo: Ale kto ma je wprowadzić żeby nie zagrozić fundamentom na których stoi btc? Byc może rynek przyjmie dobrze nawet uasf ja jestem dobrej myśli w końcu przyjął hard forka eth z byle kradzieży pozytywnie to czemu tutaj miało by być inaczej w końcu tu jest poważniejszy problem.
@Zontabo: Poprawka do tej "kradzieży" eth bo juz chyba mnie dopadł wirus lewactwa że tak napisałem. Oczywiście tam żadnej kradzieży nie było tylko legalne zamkniecie kontraktu.