Wpis z mikrobloga

Sytuacja z chwili obecnej. #!$%@? mnie, że rozowypasek współlokatora wchodzi do łazienki i spędza tam godzinę.. Nie, nie mieszka ona z nami, po prostu ma bliżej na uczelnię to sobie przychodzi na noc. Człowiek ma na 8:30 na studbaza, i już wiem że się spóźnię bo ona wlazla tam o 6:30. Kiedyś była podobna sytuacja, to zacząłem sobie wstawać wcześniej. Oczywiście wyczaila to i wstawala jeszcze wcześniej niż ja. Okej. Wróciłem do normalnego trybu to ona też powrót. Przecież to jest nienormalne. Człowiekowi chce się srać, chce się ogarnąć przed całym dniem na studiach to księżniczka siedzi i ch.. wie co robi w tym kiblu. Jeszcze słyszę, że się jej chłopak budzi, więc jak mi się #!$%@? przede mnie to chyba zesram im się w pokoju na środku a wykąpie w kranie w kuchni.

Tak się chciałem wygadać bo mnie krew zalewa.

#gorzkiezale #gownowpis #studbaza #rozowepaski
  • 74
@Crowlek gadalem już ze współlokatorem, mówiłem, że mnie to wkurza i ze moglibyśmy ustalić jakieś godziny bo ja się spóźniam na zajęcia a potem muszę robić dodatkowe sprawka za takie rzeczy.. No to hurr durr, że bronie dostępu do łazienki, że każdy ma prawo, że nie będziemy robić grafiku na korzystanie, że ona to tylko 15 minut Max. No i tyle tego było z rozmowy.
Wyszła, ja wszedłem. Posiedzialem 20 minut. Wychodzę a ona się ubiera w kurtkę i mnie przeprasza, że tyle jej zeszło. Więc chyba rozmowa coś dała, ale zobaczymy jak będzie za 2 dni bo pewnie tez będzie nocować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chce robić dymów, bo to mój dobry ziomeczek. Zostało nam jeszcze 3 miechy wspólnego mieszkania bo potem się przeprowadzamy do naszych różowych (ja z moją, on
@sradam no dlatego nie szukałem porady na mirko, bo uważam że sam sobie dam rady i wszystko co zrobiłem do tej pory w tej sprawie jest ok, chciałem się czymś zająć - jak wiecie, jak ciśnie kret to lepiej o tym nie myśleć a i czas szybciej płynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym bądź razie dziękuję za zainteresowanie, zobaczymy jak będzie za parę dni, może się ogarnie
@zustdodupy: Nie rozumiem waszych problemów ludzie. Płaci? Nie? To niech #!$%@?. Rozmowa z twoim wspólokatorem, że ci życie utrudnia i to nie okazjonalnie, a regularnie. Z durnym babskiem nie ma sensu gadać. Jak wspólokator jej nie ogarnie - skarga do właściciela, że jak tak ma zostać i praktycznie jest dodatkowy lokator, który rano zajmuje łazienkę, to chcesz obniżenia czynszu, albo ten drugi ma #!$%@?ć. Ogarnięty właściciel dostrzeże problem i ogarnie burdel.
No to hurr durr, że bronie dostępu do łazienki, że każdy ma prawo, że nie będziemy robić grafiku na korzystanie, że ona to tylko 15 minut Max.


@zustdodupy: Każdy PŁACĄCY ma prawo. To pokaż mu z zegarkiem na ręku to jej 15 minut. Jak bez grafiku? Żeby go nie było, to muszą być normalni ludzie w eipie. Ja zawsze zaczynałem poznawanie nowych wspólokatorów od tego, żeby się dowiedzieć, czy mają stałe