Wpis z mikrobloga

W końcu zmontowane, wiec wrzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak sobie niedawno radośnie upalałem Giulię Quadrifoglio na torze w Słomczynie. Skąd tyle pisku i boków? Ano stad, ze auto ma 510 KM na tylnej osi oraz zimowe opony na tejże. A asfalt był w tym dniu mocno rozgrzany. Tak czy inaczej, frajdy miałem cała masę, Alfa tez, tylko Micheliny ledwo dojechały z powrotem do Warszawy.
#carburator <--- mój tag z testami aut
#samochody #motoryzacja #alfaholicy #alfaromeo
macq2309 - W końcu zmontowane, wiec wrzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Tak sobie niedawno radośnie ...
  • 15
@macq2309: wiem wiem, tak tylko pytałem :) Ja w lublinie już miesiąc czekam aż się odezwą z jazdą próbną 2.0 200KM, bo podobno miała przyjechać. I ni widu ni słychu. Dieslem średnio chcę, bo kilka jtd już w życiu miałem, a tu bym miał piękne porównanie nowego 200 konnego tb, z 21 letnim busso 2.0 tb, bo akurat mam - gtv :)
@yoda90: nie było tak źle z przednimi, naprawdę. Po mocnym rozgrzaniu auto zaczynało lekko płużyć ale tak to składał się w zakręty całkiem ładnie. Przy ostrym hamowaniu czuć było, ze są zbyt miękkie na taka pogodę.
@macq2309: na asfalcie z Ułęża pewnie by zostały zjedzone do kordu ( ͡ ͜ʖ ͡) Kilka tygodni temu byliśmy z kolegą na Ułężu i był on na zimówkach z Clio RS. Do domu wracał na drutach :P Jak tor w Słomczynie? Warto się tam wybrać na jakieś jazdy?
@yoda90: tak, wiem jak wyglada nawierzchnia w Ułężu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie Słomczyn jest całkiem przyjemny i ma sporo miejsca ma wycieczki poza tor, chyba warto bo asfalt stosunkowo nowy i równiutki.
@robaczek147: raczej nie, ale jazda na torze bez uzgodnienia tego z działem pr danej marki to kiepski pomysł.
@podli: No tak, żeby go czysto przejechać trzeba poznać konfiguracje bo opiera się tak naprawdę na sekwencjach, przeplecionych kilkoma krótkimi prostymi. Giulia ma akurat długie biegi wiec całość jeździ się na 2, ale w wielu autach będzie to 2-3 i nieco bardziej wymagające zadanie. Ogólnie chętnie tam wrócę