Wpis z mikrobloga

Brat ogląda na YT jakiś poradnik jak przetrwać podczas III wojny światowej, jakiś typ, udający nie wiadomo jak doświadczonego guru surwiwalu, każę zaraz po wybuchu bomby atomowej, zakryć sobie twarz ściereczką i pobiegać po osiedlu w poszukiwaniu potrzebnych przedmiotów xD Nosz #!$%@? mać, dzieciaki wychowane na COD, BF i innych minecraftach, 0 instynktu samozachowawczego, myślą, że jak jebnie wojna, to będą głównym bohaterem w tej przygodzie, u sąsiada w szafie znajdą swój pierwszy P50 wraz z 250 sztuk amunicji, pod łóżkiem siostry będzie kamizelka kevlarowa, natomiast po opuszczeniu osiedla od razu dołączą do jakiejś ekipy i zacznie się nowy sezon TWD. Ja rozumiem, robić jakieś symulacje, porównania, analizy, dotyczące wybuchu atomówki, rozumiem nawet jakieś tam rady co jeść gdyby coś takiego miało miejsce, ale kurde, robienie dzieciakom papki z mózgu przez innego dzieciaka z bobowitem w czaszce, to już przesada.

Wcale się nie zdziwię, jak te dzieciaki podczas rzeczywistej wojny wybiegną z jakimiś nożami z allegro za 20zł, które łamią się przy próbie przekrojenia pomidora, po czym zostaną rozstrzelani na moich oczach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ehh... #gorzkiezale #3wojnaswiatowa #iiiwojnaswiatowa #gimby
  • 2
@Nodia: No widzisz, ja im przynajmniej zazdroszczę tej ignorancji - bo pewnie w przypadku kolejnego globalnego (atomowego) konfliktu raczej nie będzie już czego zbierać. I ja mam tego świadomość, która jednak trochę przytłacza śledząc doniesienia zza granicy.

I tak, I am fun at parties. ( ͡° ͜ʖ ͡°)