Wpis z mikrobloga

Tak swoją drogą: NIENAGRANI.PL 2:0 YOUTUBERZY
Ja się nie boję, bo piszę prawdę. Cieszę się, że wszystko się oczyszcza. Niektórzy z Was już na mnie naskakują, nie widzę nic złego w tym co robię.

#rafonix kończy #youtubowa działalność. Niech to będzie przestroga dla innych.

Ciekaw jestem Waszych opinii co do tego co robię. Za czy przeciw? Ciekaw jestem dlaczego ogólnopolskie media jeszcze milczą...

Pozdrawiam.

#danielmagical #magicaldaniel #youtube #gry

Tu możesz nas wesprzeć: https://www.paypal.me/NIENAGRANI
Nienagrani_PL - Tak swoją drogą: NIENAGRANI.PL 2:0 YOUTUBERZY
Ja się nie boję, bo pi...

źródło: comment_6LXMKrxrFnLPrjAT35p2y6XJ9I6rXaXB.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Nienagrani_PL:

Postaram się być obiektywny, zaznaczę już na początku, że nie toleruje patologicznych jednostek zwłaszcza generujących nienawiść itp, podkreślam też, że podoba mi się wasze podejście do sprawy itp, ale czy to czasem nie jest tak, że póki x jednostka generuje hajs, i jest popularna, bez względu na zachowanie (bo nikt tym się nie interesuje czy też nikt nie zgłasza, albo nawet zgłasza hejt, ale system ma to w d#upie,- liczą
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Ogólnie moje zdanie jest takie, że zanim rafonix dostanie jakąś nową ofertę partnerstwa to powinien usunąć tamte materiały.
A tak poza tym, póki nie ma partnera to można próbować usunąć mu konto.
  • Odpowiedz
@cudowny_kawal_miesa: Gimper ma proces z Atorem, sam Ator swego czasu mówił, że poszedł do sądu za niszczenie publicznego wizerunku. Ja zabieram się za pobieranie materiałów, aby czasami jakiś twórca chciał usunąć swoje "dzieła"/
  • Odpowiedz