Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy zainteresowała mnie #fotografia opuszczonych miejsc.
Mianowicie jeżdżę po okolicach #krakow i szukam właśnie takich miejsc, które nie są zbyt zniszczone przez wandali - z lepszym bądź gorszym skutkiem.
Zastanawiam się jak wykorzystywać zebrany materiał - i być może szukam towarzysza do takich podróży - bo samemu zaczęło być trochę straszno czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdzie mogę coś takiego wrzucać?
I czy jakiś Mirek mieszkający w okolicach #krakow ma wiedzę, gdzie jeszcze mogę znaleźć takie miejsca.
Jedno z takich miejsc to opuszczona szklarnia - w bardzo dobrym stanie technicznym.
S.....j - Ostatnimi czasy zainteresowała mnie #fotografia opuszczonych miejsc.
Miano...

źródło: comment_OC3n80xmlnPEvEfS5XoyVDlzqiaxnMeU.jpg

Pobierz
  • 29
@Siergiej_Zugij: Znaczy z tego co wiem to możesz poszukać jakiś grup fotograficznych nawet na fb ( w sensie grupka fotografów która właśnie zajmuje się opuszczonymi miejscami lub samym krk). Co do opuszczonych miejsc to polecam stornę forgotten ( sam z tego korzystałem ) tam masz wszystko razem z informacja czy cos jest dalej aktywne itd.
@nsfw: W porządku - przeważnie moje wyjazdy to sobota-niedziela. W zasadzie jadę w okolice Krakowa, niż w Kraków. Tam można znaleźć dużo ciekawszych miejsc. Obecnie mam już dwie stare cegielnie, kilka szklarń i kilka opuszczonych domów (starszych domów). Jedno osiedle (w Podłężu), jakąś turbinę generatora i kilka innych miejsc.
Czy wrzucić tutaj fotki?
@Siergiej_Zugij: byłam kiedyś na stażu w instytucie farmakologii, ale nie w głównym budynku tylko w dworku na radzikowskiego. Mimo, że teren nie opuszczony to bardzo przypominał mi świat z the last of us - jak po apokalipsie XD Masz tam szklarnię i zarośniętą dzikimi różami fontannę. Nie wiem tylko czy wpuszczają wycieczki.
@Siergiej_Zugij: Też się chętnie przyłączę. :) Nie byłam niestety w wielu tego typu miejscach, bo jak sam napisałeś - samemu strasznie, a niestety moje towarzystwo mało zaciekawione urbanexplorngiem. Byłam jedynie na basenach Cracovii, w motelu Krak, kiedy jeszcze stał i lokomotywowni na Płaszowie, więc bardzo chętnie bym się przyłączyła.