Wpis z mikrobloga

Hej mirki i węgierki,

czy jako dorosłym też nie śnią się Wam typowe koszmary z dzieciństwa z potworami, smokami, ciemnymi lasami i jaskiniami itd.?

W zamian śnią mi się chore wersje normalnych wydarzeń:

- wracam do czasów szkolnych i jest sprawdzian na który nie jestem przygotowany
- wracam do czasów pisania magisterki i okazuje się że termin oddania pracy już dawno minął
- okazuje się że po tylu latach musze zdać jakiś egzamin bo zabiorą mi tytuł magistra
- spóźniam się do pracy i kombinuje z dojazdem np. najpierw samochód, potem tramwaj, samolot, rower itd.
- wsiadam do samochodu i nie umiem jechać, albo samochód działa zupełnie inaczej lub psuje się w nim niemalże wszystko

I takie sny potrafią spowodować, że sie obudzę w środku nocy z mocniejszym biciem serca.

Co ciekawe ani liceum ani studia nie były dla mnie traumatycznym przeżyciem, w pracy za spóźnienie niemiałbym żadnych konsekwencji, a samochód raczej bezawaryjny jak na swój wiek.

#sen #sny #koszmary #koszmarysenne #ciekawostki
  • 4
- wracam do czasów szkolnych i jest sprawdzian na który nie jestem przygotowany

- wracam do czasów pisania magisterki i okazuje się że termin oddania pracy już dawno minął

- okazuje się że po tylu latach musze zdać jakiś egzamin bo zabiorą mi tytuł magistra


@cezaryk: Dyżurne u mnie.
- wracam do czasów szkolnych i jest sprawdzian na który nie jestem przygotowany

- wracam do czasów pisania magisterki i okazuje się że termin oddania pracy już dawno minął

- okazuje się że po tylu latach musze zdać jakiś egzamin bo zabiorą mi tytuł magistra


@Jarek: Te rzeczy ciągle mi się śnią, ja #!$%@?ę. 12 lat od zakończenia szkoły średniej, 6 lat po zakończeniu studiów. Dlaczego? To jest bardziej przerażające niż