Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam czasem tego inpostu.. jedna przesyłka nadana 13.04 i krąży od oddziału w Krakowie do oddziału w Krakowie, a z inną potrafią się wyrobić w 24h od nadania do umieszczenia w paczkomacie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem o co im chodzi, już wzięli do umieszczenia w paczkomacie, po czym znowu zwrócili do oddziału, po czym znowu status o transporcie między oddziałami.

#paczkomaty #inpost
wrn_ - Nie ogarniam czasem tego inpostu.. jedna przesyłka nadana 13.04 i krąży od odd...

źródło: comment_22WA3Gyf1jJgEOhdUlzCmIAiEadvxg3C.jpg

Pobierz
  • 7
@wrn_: panie drogi mi czekali 4 dni zeby do paczkomatu ją włożyć, nie żebym nie dzwonił odebrać na Malborskiej... gdzie mam 3 kroku, wciąż lepiej niż PP i 20 osób przed tobą, przynajmniej u mnie na rejonie.
@sorasill: nawet nie czepiam się o czas, ale w tym przypadku to chyba kurier zapomniał wsadzić paczki do paczkomatu i wrócił się z nią do oddziału. Po prostu dziwi mnie ta droga paczki: Oddział w Krk -> przekazana do paczkomatu -> Oddział w Krk -> transport między oddziałami.

A wykluczam przepełnienie paczkomatu, bo wtedy dzwonią i proponują zmianę paczkomatu, a poza tym codziennie pod paczkomatem stoi cały dzień samochód z paczkami,
@wrn_: klasyka, czasem sie tak zdarza, jak dzwoniłem a miałem podobnie, pani mnie poinformowała że kurier się nie wyrobił z czasem, ale to był okres bożego narodzenia, ale odebrać w oddziale nie mogłem i tak :(

via Android
  • 0
@MichalQ20 ten paczkomat jest codziennie przepełniony, dlatego też codziennie widzę obok niego dyżurujących pracowników inpostu w samochodach, wydających paczki ludziom. Akurat to cofnięcie było w wielką sobotę, więc raczej czas przedświąteczny miał na to wpływ i zdziwiłbym się, gdyby znaleźli naiwniaka do siedzenia pod paczkomatem do 20:00 . Ale byłem przekonany, że już we wtorek lub środę paczka będzie do odbioru. No jak jutro wciąż nic sie nie zmieni, to będę dzwonił.