Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych promocji na telefony i inne produkty z chińskich sklepów:
W Bangood:
Zestaw startowy do nauki Arduino - Geekcreit Uno w cenie 19,19$ z kodem BGESUNO (bez refa)
Xiaomi Mi Pad 3 4/64 GB w cenie 260,99$ z kodem BGESPAD3 (bez refa)
Letv Leeco Le 2 X620 3/32GB złoty w cenie 141,09$ z kodem BGESLE32 (bez refa)
Gamepad UMPC GPD XD 2/32GB w cenie 139,19$ z kodem 71a6ee (bez refa)
W Gearbest:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 169,99$ (bez refa)
Xiaomi Mi5S 3/64 GB ciemnoszary w cenie 274,99$ z kodem Mi5sA (bez refa)
Xiaomi Mi Max 4/128 GB w cenie 245,69$ z kodem GMiMax (bez refa)
SJCAM SJ5000X 4K - z magazynu europejskiego w cenie 108,00$ z kodem SJ5000X (bez refa)
Pozostałe kody zniżkowe na telefony były już w poprzednich dniach i większość kodów jest nadal ważna.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć inne #promocje na popularne produkty

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

#xiaomi #gearbest #banggood #arduino
Pobierz rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych pro...
źródło: comment_Szc5ZHIKioNtKqPcJVLAUPwY6yqnD5i7.jpg
  • 5
Wołam zainteresowanych (36) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Shoshon @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @W_Heisenberg @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside