Wpis z mikrobloga

Udało mi się załapać do pierwszej kampanii na #streetcom. Kampania „Dbam, więc chronię”. W paczce 4 ulotki: 2 o kleszczach i 2 o produktach, do tego przenośny transporter na karmę z dwoma miskami. Ogólnie trochę słabo bo chcą rekomendacji i rozmów a tu nie ma jak testować a ulotek w większej ilości brak by wręczyć sąsiadowi. Wygląda jakby to była kampania skierowana tylko do jednej osoby.

Takie info przyszło na maila:

Zgodnie z obowiązującym w Polsce przepisami wynikającymi z art. 54 Ustawy o Prawie Farmaceutycznym z dnia 6 września 2001 r. nie jest dozwolone bezpłatne przekazywanie produktu leczniczego (leku OTC - leku bez recepty), takiego jak obroża Foresto marki Bayer.

HakNaScianie - Udało mi się załapać do pierwszej kampanii na #streetcom. Kampania „Db...

źródło: comment_tHaXHxRbbouyu8qRFugJnQLBpdg03U7u.jpg

Pobierz
  • 3
@HakNaScianie: ból dupska o tę kampanię na fb to dla mnie niezła żenada i popis cebulactwa. Wstyd co tam niektórzy wypisują.
NIE ZA TO WAM NIE PŁACĘ, PROSZĘ MNIE WYPISAĆ Z TEJ KAMPANII!
Dla streetcomu na bank dobra weryfikacja, komu już więcej nie wysyłać żadnej paczki.
@nama: Widziałem parę wpisów na facebooku streetcoma ale nie były jakieś bardzo cebulackie, a raczej wytknięcie, że powinieneś rekomendować/testować ale nie ma co. Może na jakiś innych stronach bardziej wylewali żale. Dla mnie i tak fajnie bo w końcu po ponad połowie roku coś dostałem.
@HakNaScianie: też się dostałam :) trochę się martwiłam, że mi przyślą obroże, bo już wszystkie psy mają i by leżały i się marnowały. A do tego jeszcze chwilę mi zajęło domyślenie się co to jest :) momentami aż się za siebie wstydzę ;)

Może po prostu zabrakło tam jednej kartki z tą informacją, którą zawarli w oświadczeniu - że nie mogą wysyłaś leków i że to kampania informacyjna. Chociaż pewnie i