Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka wieczornych promocji:
W #gearbest:
Słuchawki bezprzewodowe QCY Q29 w cenie 29,99$ z kodem LHQCY (bez refa)
Dysk SSD Netac N530S 120GB w cenie 44,99$ z kodem GBNSD240 (bez refa)
Xiaomi Mi Pad 3 4/64GB w cenie 259,99$ z kodem MiPad3 (bez refa) - wczoraj w podobnej cenie w BG
Xiaomi Redmi 4A 2/32GB szary global z B20 w cenie 109,99$ z kodem RedmiS4A (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 Global 4/64GB w cenie 399,99$ z kodem MiNoteS (bez refa)
ZTE Axon Elite 3/32GB w cenie 159,99$ z kodem ZTE1 (bez refa)
W #banggood:
Powerbank BlitzWolf BW-P3 9000mAh QC3.0 w cenie 16,99$ (bez refa)
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB złoty w cenie 99,99$ - preorder, wysyłka po 25.04 (bez refa)
Raspberry Orange Pi 2G-IOT 256MB w cenie 13,79$ - preorder (bez refa)
W #aliexpress w sklepie Dreami:
Xiaomi Redmi 4A 2/16 GB (Snapdragon 435) Global złoty w cenie 88,99$
Xiaomi Redmi 4X 2/1 6GB (snapdragon 435, złoty) za 105,99$
#xiaomi Mi Mix 6/256GB czarny za 589,99$ (bez refa)
W #geekbuying:
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 469,99$ z kodem XIAOMI6 (bez refa) - preorder (widziałem, że na ibuygou ma być tańszy, ale to pierwsze preordery, więc dodaję, jako ciekawostkę).

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć inne #promocje na popularne produkty

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody
rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka wieczornych pr...

źródło: comment_xYZUN3gsYArNtSelxgaVuZZjtCs81lwc.jpg

Pobierz
  • 11
Wołam zainteresowanych (37) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Shoshon @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @W_Heisenberg @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96
@zieloczek100: gwarancja rok czasu realizowana w Chinach. Nie korzystałem z ich serwisu, ale mam nadzieję, że lepiej z realizacją, niż u Goldwaya.
Według opisu ze strony gwarancyjnej::
Całkowity Zwrot, jeśli nie otrzymasz zamówienia - Otrzymasz zwrot kosztów, jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w czasie określonym przez sprzedawcę.
Całkowity lub częściowy zwrot kosztów, jeśli produkt będzie się różnił od opisu - Jeśli zakupiony towar wyraźnie różni się od opisu sprzedawcy lub jest
Według opisu ze strony gwarancyjnej::

Całkowity Zwrot, jeśli nie otrzymasz zamówienia - Otrzymasz zwrot kosztów, jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone w czasie określonym przez sprzedawcę.

Całkowity lub częściowy zwrot kosztów, jeśli produkt będzie się różnił od opisu - Jeśli zakupiony towar wyraźnie różni się od opisu sprzedawcy lub jest niskiej jakości, możesz A: zwrócić go i uzyskać pełny zwrot kosztów lub B: zachować go i uzyskać częściowy zwrot kosztów.


@rybak_fischermann:

gratuluje
@rybak_fischermann: Nie żeby coś, ale to tak trochę nie fajnie polecać jakieś miejsce do zakupów, a nawet nie wiedzieć, czy dobre, jak działa itp.
To co napisałeś, to jeżeli nie dotrze paczka to aliexpress zwróci pieniądze, jego pieniądze.
Mi bardziej zależy na tym, co jeżeli za miesiąc padnie jakiś element, jak wywiązuje się z powiedzmy deklaracji.

Czy taka oszczędność 4 czy 5 USD wobec Gearbesta, Banggooda itp gdzie jest PayPal i
@zieloczek100: zawsze polecam GB i BG, jako sprawdzone sklepu, gdzie można płacić poprzez PayPal i korzystać z jego ochrony. W razie niepowodzenia roszczenia normalna drogą PayPal zawsze pomaga. Na Aliexpress, jak na naszym Allegro regulamin swoje, a sprzedawca swoje. Mogę napisać, co gwarantuje dany sprzedawca, ale niekoniecznie musi on to respektować, co w przypadku Goldway czasami się zdarzało i odrzucał wszelkie roszczenia. Lepiej dopłacić kilka dolarów za sprawdzony sklep z supportem,