Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś gdzie znajdę gotowe materiały na egzaminy budowlane SPECJALNOŚĆ INSTALACYJNA W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH - E

Jest kilka stron z gotowymi materiałami za które trzeba zapłacic, ale nie wiem ile to warte.
No i jak w ogóle się za to zabrać. Do egzaminu mi się nie spieszy więc na początek poczytam akty prawne a na jesieni moze podejde do egzaminu

#uprawnieniabudowlane #budownictwo #elektryka
  • 9
@tfuj_pszyjaciel: mogę Ci udostępnić ładnie zebrane wymagane akty prawne (numeracja zgodnie z PIIB) dla konkretnej specjalności i zakresy (projektowanie, wykonawstwo, projektowanie+wykonawstwo). Wszystko aktualne na dzień dzisiejszy.
Jak się do tego zabrać, przeczytaj kilka razy najważniejsze ustawy i rozporządzenia, zapamiętaj wszystkie liczby z WT i PB, potem rozwiązuj testy, pytania bardzo często się powtarzają na egzaminie.
Aha i nie ma sensu czytać wszystkiego np. na projektowanie jest 15 pytań z BHP i
@tfuj_pszyjaciel: to daj adres wyślę paczkę wymaganych przepisów do wykonawstwa. Testy niestety są płatne (nie znalazłem darmowego programu) jest tego sporo na rynku, i chyba każde to ta sama bądź podobna baza danych. Trochę inaczej to graficznie wygląda i cenowo - ot różnice.NA wykonawstwo też jest 15 z BHP i 7 z KPA (ale wymagane z KPA są tylko konkretne rozdziały). Na stronie PIIB masz 500 przykładowych pytań