Wpis z mikrobloga

@theBrain Ich no limit to właśnie 100 GB.
@Kotel_ Orange ma 100-150 w zależności od oferty. Plus ma niby no limit w zasięgu LTE. Ale i tak mają w regulaminie zapis że mogą zrobić lejek prędkości kiedy chcą. Dlatego wciąż mam radiówkę.
@Kotel_: Sprawdź naszą ofertę Internet LTE dla domu dostępną w dwóch wersjach abonamentu od 59,90 zł., gdzie otrzymujesz pakiet 150 GB w strefie domowej i 60 GB poza nią lub za 79,90 zł. pakiet 150 GB w strefie i 80 GB poza nią. Strefę domową określasz samodzielnie i pokrywa ona teren do 500 metrów od wyznaczonego miejsca, możesz ją zmieniać w trakcie trwania umowy. Więcej szczegółów tutaj: http://oran.ge/2dBGbuh
@Kotel_: Nie zadowala mnie ta odpowiedź (ʘʘ), zaproponuje gotowca:
1. Chcę długoterminową umowę na internet mobilny i w ramach niej potrzebuję miesięcznie 200GB danych do wykorzystania
2. Mam incydentalną potrzebę wykorzystania 200GB danych, nie chcę żadnej umowy podpisywać
@Kotel_: A to chyba niestety nie pomogę, miałem gotową odpowiedź gdybyś wybrał bramkę nr 2 ( ͡ ͜ʖ ͡). Z tego co się orientuję to wszyscy operatorzy w okolicach 100GB przycinają "nielimitowany" internet, chociaż ja miałem mobilny w Plusie i nie zdarzyło mi się, żeby mnie kiedykolwiek przycięli, a nie żałowałem sobie jeżeli chodzi o użycie danych, po prostu nie zwracałem na to uwagi. Pasowałoby poszukać