Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie #dermatologia #wlosy #lekarz
Co mi jest? Od zawsze mam szybko przetłuszczające się włosy, jak są ścięte inaczej niż na zapałkę to muszę myć je co najmniej raz dziennie by jakoś wyglądać. Oprócz tego miałem od czasu do czasu łupież, choć głównie zimą gdy nosiłem czapkę. Na mordzie od czasu do czasu coś wyskoczy, a cerę mam dość tłustą, szczególnie nos i okolice.
Jest koniec kwietnia i mam łupież, tłuste włosy tak jak zawsze, ale na głowie między włosami pojawiło mi się kilka(naście) krostek. WTF?!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 11
OP: @von_Schuttenbach: nieodpowiednie, czyli jakie?
@d0nezo: czy AZS nie tyczy się przypadkiem skóry wszędzie, a nie tylko na głowie?
@drGreen: czy ja wiem... Normalnie jem, bez szaleństw w obie strony.
@MlodyDziadzioSpamer: znam tę teorię i nawet jak robiłem sobie dłuższe okresy bez mycia, to nic to nie dawało.
@TrychologiaKosmetyczna: możesz polecić jakieś konkretne specyfiki?

BTW zapomniałem napisać, że mam rzadkie włosy na całej głowie i pewnie
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobne symptomy jak Ty, z tym ze lupiez i luszczaca sie skore mam na brwiach. Dermatolog przepisal mi jakis steryd, ktory mam uzywac gdy tylko skory znowu zacznie sie luszczyc, i wszystko gra. Najlepiej to idz do dermatologa, nie sluchaj sie specjalistow z mirko.