Wpis z mikrobloga

37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy). To cena jednego biletu do Multikina w weekend w Warszawie. W Lublinie trochę mniej, bo "zaledwie" 29,50zł. Tak wygląda nowy cennik. Chodzi o film oczywiście w 2D.
W tej cenie można mieć:
- miesiąc lub dwa abonamentu na Netflix/HBO/Showmax
- średni pakiet płatnej telewizji
U konkurencji w Cinema City za 42/49 złote miesięcznie można mieć kartę Unlimited i oglądać w tej cenie wszystkie filmy w kinie.
Kinomanom, w których miastach jest tylko Multikino - współczujemy. Samej sieci życzymy "powodzenia".

*wbrew pozorom, post nie jest sponsorowany.

#film #filmy #kino #paranafilm
Paranafilm - 37,90zł (słownie: trzydzieści siedem złotych i dziewięćdziesiąt groszy)....

źródło: comment_Z4n8oWJmCYwaV3ipHvPQc52KDIds4ekv.jpg

Pobierz
  • 77
@s_t_u_l_e_j: Tak, nie ma nowości, trzeba na nie trochę poczekać, ale to cena za kilkadziesiąt/set filmów, a nie za jeden.

Czy Unlimited się opłaca, to już zależy jak często się chodzi do kina. My chodzimy 5-10 razy w miesiącu, więc za bilet wychodzi 4-9zł. Poza tym możesz kilka razy oglądać ten sam film i chodzisz kiedy chcesz, a nie czaisz się np. na tańsze środy. Unlimited opłaca się, gdy chodzisz do
@Para_na_film: Przecież na takim netflixie praktycznie żadnych filmów nie ma. To nie jest tylko kwestia poczekania kilku miesięcy po premierze, weź dowolny popularny film z ostatnich kilku lat - dużo większa jest szansa, że go tam nie będzie. O czymś bardziej niszowym nie wspominając.
(http://antyweb.pl/netflix-vs-hbo-go-porownujemy-dwie-platformy-streamingowe-z-filmami-i-serialami/)
@Ulubiona: Mnie się zwrócił roczny karnet w ciągu 3 miesięcy. Po 3 miesiącach wydałbym jakieś 1000zł na bilety, a wydałem 150zł. W 1 miesiącu natrafiłem na sporo oskarowych pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kino jest 100 razy lepsze, niż oglądanie w domu. Uwagę skupiasz na filmie, a nie na innych czynnościach. W domu nigdy nie obejrzałem żadnego filmu od początku do końca, bez konieczności pauzowania filmu.