Wpis z mikrobloga

@Marellion: Dobrze że się przypominasz :D Wstawiam.

Przejrzałem w miarę portfele, zagraniczne dupy nie urywają i nie opłaca się ich kupować w naszym przypadku (PL) imo. Nie różnią się one szczególnie niż te np. w Wittchen a są nawet gorsze.

Ogólnie zależy czego szukasz, ja szukałem klasycznych, ze skóry, minimalistycznych, małych i nie grubych. Takie, które nie wypychają kieszeni. Żeby był jak najmniejszy, najpraktyczniejszy, uniwersalny. W każdym jest bilonówka.

I. Miler
ja szukałem klasycznych, ze skóry, minimalistycznych, małych i nie grubych. Takie, które nie wypychają kieszeni. Żeby był jak najmniejszy, najpraktyczniejszy, uniwersalny. W każdym jest bilonówka.


@SmallCaracan: 250 ziko?
Riliii? Ja przy podobnych założeniach (jestem fanem małych portfeli, oczywiscie ze skóry) spokojnie znajduję za 50-75zł a 100zł to już huk.
Ostatnio na zwykłym bazarze kupiłem.
@worldmaster:

ostatnio kupiłem


Właśnie, ostatnio kupiłeś... Co ile kupujesz? Bo te z bazaru może i są że skóry ale pewnie jakiejś słabej jakości przez co się rozpadaja. A ja szukam czegoś na wiele lat :)

Czy się mylę?
@SmallCaracan: A gdzie tam, normalna skóra, bdb wykonanie. Tutaj nie ma filozofii. To są portfele (skóra, nić) a nie jajka Faberge czy zegarki szwajcarskie :)
A zmieniam róznie, a bo mi się znudził, a bo kaprys i coś nowego wpadło mi w oko.
Utarło się jakoś dziwnie że portfel musi kosztować. Bo marka, bo na długo.
Tylko, że te za 5 czy 7 dyszek służą tyle samo co te za 250
@worldmaster: @SmallCaracan jest jednak różnica między skórą anilinową, a mielonką odpadów skórzanych sprasowanych ze spoiwem lub dwoiną z wyprowadzonym licem (dwoina to odpad, który zostaję po dwojeniu skóry, czyli jakby przecinaniu jej na pół, jest to ta dolna warstwa, z luźniejszą strukturą włókien). Zresztą wystarczy spojrzeć na cenę fabrykatów, nie trzeba patrzeć na cenę końcowego produktu, która nie jest zazwyczaj miarodajna. Nie wiem jak się kształtują ceny mielonek, ale dwoiny z
Ja mam portfel, który zmieści 6 kart (może nawet i 8), monety, banknoty. Jest w 100% skórzany, chroniony przez blokadę RFID i mierzy zaledwie 10cmx8,5cmx0,9cm!!! i to po włożeniu wszystkich kart, banknotów i monet. Zrobiony był na zamówienie w firmie PETERSON, i będzie dostępny od grudnia 2018 roku we wszystkich punktach sprzedaży tej firmy. Ponieważ był to mój pomysł, otrzymałem go za darmo, ale myślę że nie będzie kosztował więcej niż 99zł!!!
mwojtow - Ja mam portfel, który zmieści 6 kart (może nawet i 8), monety, banknoty. Je...

źródło: comment_Aqnd3YYVrXpe8jp0lS6QCY1jMFbKw5BF.jpg

Pobierz