Wpis z mikrobloga

Chyba nie było pod tagiem #siatkowka

Skład reprezentacji na Ligę Światową 2017:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Marcin Komenda

Atakujący: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski, Maciej Muzaj

Przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Wojciech Włodarczyk

Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Lemański

Libero: Kacper Piechocki, Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski
  • 8
@AIRjordan: było. Słabo się interesujesz, Mika od dłuższego czasu nie może wyleczyć kontuzji i w końcu ma na to czas. Kto jak kto, ale De Giorgi najlepiej wie w jakiej dyspozycji jest Wiśniewski. Brak Możdżonka to efekt odmładzania kadry. Światówka zawsze była z grubsza olewana, tylko później było zdziwko, że pkt do rankingu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AIRjordan: według mnie Piechocki, Komenda, Włodarczyk, Kochanowski na pewno nie pograją - to już rezerwy rezerw. Ferdinando będzie próbował Drzyzgę doprowadzić do ładu bo nie ukrywajmy - to obecnie najlepszy polski rozgrywający. W ataku trudno powiedzieć ale Konarski jak nie pierwszym to będzie drugim atakującym, nie wierze że postawi na 2 żółtodziobów.

W tym roku siatkarze mają się zgrywać, szczerze wątpię w jakikolwiek sukces.
@celtics: Z tego co słyszałam to Wiśniewski sam zrezygnował z kadry.
@jezus_cameltoe: Włodarczyk na pewno dostanie szansę, przecież on miał jeden z lepszych sezonów. Pewniakiem na przyjęciu będzie Kurek, Kubiak, może Szalpuk, reszta prezentuje podobne umiejętności. Jeśli chodzi o sukcesy, to może tradycyjnie Polacy z nowym trenerem pierwszy sezon zaliczą do udanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
brak popiwczaka, wiśniewskiego i miki...

brzmi to jak słaby żart


@AIRjordan: Mika dostał czas na lecznie

według mnie Piechocki,


@jezus_cameltoe: Zatorski aktualnie nie ma konkurencji na pozycji, ale patrząc po postępach jakie Piechocki zrobił to powinien niedługo być istotnym wzmocnieniem.